Open Finance

Open Finance SA
ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

(81 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Open Finance

użytkownik
~ Dorota G  •  2017-12-08
W roku 2008 skorzystałam z pomocy Open Finanse przy kredycie hipotecznym. Doradca open przy okazji zaproponował mi produkt inwestycyjny 1.Multi PIN AEGON 2008 PLUS- Sumienie odprowadzałam składki które wyniosły 17372,40.Z moich comiesięcznych wpły... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ gucio  •  2017-10-19
Odradzam stanowczo zależy im tylko na naszych pieniądzach i wcisną wszelki kit aby je dostać. Kiedy się zorientujecie i chcecie reklamować zaczną kłamać, że odmawiacie kontaktu z doradzą. Omijajcie z daleka, a jak już macie tę nieprzyjemność najlepiej nagrywajcie wszystkie spotkania.
użytkownik
~ Ewa Nie  •  2017-10-12
Nie polecam, straciłam tylko cenny czas. Dzwoniono do mnie kilka razy a jak już umówiłam się na spotkanie to porażka. Brak kompetencji, niedziałający sprzęt i spóźnienie...
użytkownik
~ katowiczanin  •  2017-07-04
Żałuję straconego czasu i pieniędzy. Zadowolony byłem tylko z jednej niedużej inwestycji, na jednej zarobiłem niewiele, a na dwóch straciłem około 7 tysięcy. Raz zostałem ewidentnie oszukany. Lepiej samemu gospodarować swoimi pieniędzmi.
użytkownik
~ fisia  •  2017-05-10
Ja z moim doradcą p Jarosławem spotkałam się w sądzie do którego złożyłam pozew przeciwko TU AXA to własnie ten doradca namówił mnie na bardzo niekorzystną lokatę na której straciłam duże pieniądze a zrobił to dla prowizji przypuszczam, że nie... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ TOMASZ  •  2017-03-29
Niestety muszę dołączyć do grona niezadowolonych klientów.Cztery lata czekałem na efekty doradztwa pana Marcina W. z Bytomskiego oddziału Open Finance.Wynik był porażający,zamiast zarobić na \"pewnych\"(zdaniem p. Marcina)inwestycjach(zaznaczyłem... zobacz całą opinię »
  • Konto osobiste w Volkswagen Bank GMBH Oddział w Polsce »