Open Finance

Open Finance SA
ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

(81 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Open Finance

użytkownik
~ Huntlither  •  2016-04-22
NIKOMU NIE ŻYCZĘ I NIE POLECAM WIĄZANIA SIĘ Z OPEN FINANCE PRZY ULICY CECHOWA 6, BIELSKO-BIAŁA. Zostałem tam oszukany na prawie 4 tys. zł. Prostymi i wyraźnymi słowami powiedziałe, że chcę odkładać przez 2 lata na samochód. Co mies miałem wpłąc... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Tomasz Sz.  •  2016-04-16
Polecam te firme- 3 miesiące temu doradca Open Finance w Poznaniu pomagał mi przy wnioskowaniu o kredyt hipoteczny. Jestem bardzo zadowolony- wszystko odbyło się zgodnie z planem przedstawionym na pierwszym spotkaniu. Mogłem wybrać do samego końca... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ bodek86  •  2016-02-28
Inwestowałem z ich pomocą łącznie ponad 100tys w ciągu kilku lat. Szału nie ma. Na części inwestycji wyszedłem jak na standardowych lokatach, na części "na 0" przez klika lat a część przyniosła straty. Więcej z ich usług korzystać nie zamierzam po... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ kwiatek  •  2016-02-27
Odradzam tym którzy mają jakieś nadwyżki i chcieliby pomnożyć swoje środki bo jeśli ktoś się nazywa doradca finansowy to żeby zadowolic klijenta powinien tak lokować jego oszczędności żeby ja powiększyć a nistety jest odwrotnie Ja straciłem około... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Łukasz  •  2015-11-26
Odradzam korzystania z ofert pośredników kredytowych. Biorą kosmiczne prowizje, wniosek kredytowy od klienta i tak trafia do banku z którym maja podpisana umowę, który im placi najwyższą prowizje. Dobro i interes Klienta maja w nosie. Potrzebowałe... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Daria   •  2015-10-06
W lipcu tego roku poleciłam znajomym doradcę w open finanse uzyskałam informację iż za takie polecenie otrzymam gratyfikację pieniężną. Do dziś tj.6 październik nie mam żadnej obiecanej nagrody.jestem zwodzona wymówki tak żenującymi że aż wstyd d... zobacz całą opinię »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »