Open Finance

Open Finance SA
ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

(81 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Open Finance

użytkownik
~ dan  •  2017-01-09
Ja wiem jedno nie warto korzystać z ich usług, 2 razy się skusiłem i to był błąd, za drugim razem straciłem 840 pln na różne opłaty aby dostać kredyt hipoteczny, nie udało się w 5 bankach przez 3 miesiące za pośrednictwem OpenFinanse. Poszedłem s... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ zadowolony  •  2016-10-16
hmm postanowiłem napisać bo z reguły wypowiadaja się osoby niezadowlone. Ja jestem zadowolony z usług, korzystam od wielu lat z konsultacji z jednym doradca z Open Fianance i mimo że sa różne opinie o tej firmie - mało mnie to interesuje. Mam spr... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ dorota  •  2016-09-13
Mam ogromny żal do firmy Open Finanse, bowiem dla nich liczy się TYLKO i wyłącznie sprzedanie produktu klientowi, i otrzymanie prowizji za tą sprzedaż. Nazywanie pracowników takiej firmy "DORADCAMI" to nadużycie, Ci Państwo są jedynie "SPRZEDAWCAM... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Agata  •  2016-09-05
Straciliśmy z mężem przez nich duże pieniądze. Wniosek kredytowy złożyliśmy w listopadzie 2015, podpisaliśmy z właścicielem umowę przedwstępną sprzedaży. Decyzję dostaliśmy dopiero 04.05.2016 kiedy dom został już sprzedany. Właściciel czekał na na... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Dorota  •  2016-07-04
Oszukana przez open finanse Odradzam .Żadnych zysków . W roku 2008 skorzystałam z pomocy Open Finanse przy kredycie hipotecznym. Doradca open przy okazji zaproponował mi produkt inwestycyjny 1.Multi PIN AEGON 2008 PLUS- Sumienie odprowadzałam skła... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ m&m  •  2016-06-14
Bardzo odradzamy!!!! Konsultant na infolinii umówił mnie i zone w odziale Olsztynskim. Pomimo załatwiania zaswiadczen z miejsca pracy, wiekszośc telefonów wykonywalismy my, Dowiadywalismy sie o kredycie. Po jakims czasie zaczeła dzwonic do nas k... zobacz całą opinię »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »