Open Finance

Open Finance SA
ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

(81 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Open Finance

użytkownik
~ oszukany  •  2015-09-27
Odradzam korzystanie z usług \\\"doradcy\\\" Tomasza Ch. z oddziału Open Finance na al. Konfrantego w Katowicach. Oszukał mnie na kwotę 13060,56 zł. Omijajcie z daleka tych pseudo doradców!!!
użytkownik
~ Beata Karwowska  •  2015-09-04
Chcialam po prostu ulokowac nadwyzke pieniedzy i stwierdzilam, ze najlepiej skorzystac z uslug doradcy finansowego. Zamiast lokaty, z ktorej moglabym wyplacic pieniadze w kazdym momencie, tzw doradca wcisnął mi Pareto II przekonując, ze już po ro... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ klient  •  2015-06-09
Odradzam oddział w Starogardzie Gdańskim jak również cały "twór" jakim jest Open Finance. Totalny brak profesjonalizmu. Czekam ponad 3 tydzień na pieniądze z zakończonej lokaty.
użytkownik
~ Niezadowolona klientka  •  2015-04-28
Jeśli komuś zależy na czasie, to zdecydowanie ODRADZAM. U nas trwa to już prawie 3 miesiące, co tydzień lub dwa okazuje się, że w którymś z dokumentów był błąd bądź się przeterminował i trzeba na nowo złożyć podpisy. Załatwianie, jeżdżenie i tylko... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ oszukany  •  2015-04-20
2 lata temu wpłaciłem 10 tysięcy złotych do Open Finance. Włosy mi dęba stanęły jak przyszło mi pismo, że po 2 latach stan moich środków wynosi.... 450 zł!!! Okradli mnie z ponad 9,5 tyś złotych!!! Po bezskutecznych reklamacjach nie pozostaje mi n... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ ziko  •  2015-04-07
oszuści, naciągacze, uwaga na oferty. W razie skorzystania z ich oferty koniecznie warunki umowy należy skonsultować ze swoim prawnikiem, Najlepiej omijać ich z daleka. Pieniądze klientów przepadają, potem pozostaje pisanie pozwów do sądu.
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »