PEKAO S.A

Adres siedziby:
Bank Pekao SA - Centrala
ul. Grzybowska 53/57
skrytka pocztowa 1008
00-950 Warszawa

Infolinia Banku Peako SA:
801 365 365
42 68 38 232

(379 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o PEKAO S.A

użytkownik
~ Major  •  2019-08-06
Zlikwidowałem konto w następnym miesiącu po założeniu. Jakość serwisu transakcyjnego tragiczna, apka niestabilna, opłaty za wszystko, a do tego wiele z podstawowych usług do załatwienia tylko w oddziale. Absolutnie nie polecam. Jest wiele darmowyc... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Ksiądz Robak  •  2019-07-24
Ten bank to jakaś kpina, kwoty jakie ściągają za pobieranie pieniędzy z innych bankomatów niż pekao to porażka.. Czasami nie mam czasu biegać po mieście i szukać ich bankomatów więc wybieram pieniądze z tych które są najbliżej, a oni za to ściągaj... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ BuntownikZwyboru  •  2019-07-23
Od 5 lat byłem w banku w którym płaciłem drobne opłaty za prowadzenia konta. Postanowiłem (namówiony przez znajomego) przejść do super-hiper-ultra najlepszego banku Pekao, konto za darmo, aplikacja na telefon, blik, no na papierze bajka. W praktyc... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Karolina  •  2019-07-18
To najgorszy bank w jakim kiedykolwiek mialam konto (I mystery kredyt). W teorii istnieje bankowosc online, w praktyce jesli nie ma Cie w miescie /kraju, zupelnie nic nie da sie zalatwic. Wszedzie jest potrzebna obecnosc - albo oczywiscie pis... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Natalia  •  2019-07-15
Ten bank to chyba najgorszy z jakim miałam do czynienia. Gdy robisz wyższe kwotowo przelewy potrzeba autoryzacji. I tu zaczynają się schody. Człowiek czeka cały dzień by zadzwonili, a oni ZAWSZE przy pierwszej próbie kontaktu puszczają tylko strza... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Aaa  •  2019-07-09
Brak możliwości skontaktowania się telefonicznie z obsługą banku. Z ofertą kredytu dzwonia co tydzień, a gdy przyjdzie załatwic sprawy związane z obsługą konta to czas oczekiwania na konsultantów ponad 3 h i dalej nic...

Produkty PEKAO S.A

Pożyczka Gotówkowa oprocetowanie od 10,99%, rata od 413 zł przejdź do wniosku »

zobacz wszystkie produkty PEKAO S.A »

Oddziały PEKAO S.A

Kraków Kapelanka 1 zobacz na mapie »
Kraków Forteczna 51 zobacz na mapie »
Kraków Szeroka 22 zobacz na mapie »
Kraków Rynek Główny 31 zobacz na mapie »
Kraków Rynek Główny 25 zobacz na mapie »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »