PKO Bank Polski

Adres siedziby:
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna
ul. Puławska 15
00-975 Warszawa

Infolinia PKO BP:
801 302 302

(616 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

616 Opinie

użytkownik
Ocena:
Najgorszy bank w Polsce. Opłata za kartę to jakaś kpina za obsługę karty naliczaja najwięcej ze wszystkich banków w Polsce i to w dobie kiedy te rzeczy w innych bankach są darmowe! Miałam tam konto ponad 10 lat nie było żadnych zniżek nic tylko opłata za kartę wzrosła przez ten czas o jakieś 3 zł kpina i brak szacunku .Jak każdy myślący człowiek zmieniłam bank na darmowy poszłam usunąć konto mało tego że oczywiście prowizja zabrana to jeszcze musiałam zapłacić karę za usuwanie konta !!!! Nazwali to jako jakąś tam dodatkową opłatę za kartę ...Jak spytałam co to jest to mi powiedzieli że naliczają dziennie 26 gr za kartę hahahaha plucie w twarz klientowi na koniec zapłaciłam im te ich grosze .Nie dość że konta mi nie zamknęli bo 30 dni to zaczeli wydzwaniac do mnie i nagle proponować mi konto to za zero opłat:D kpina! Jak im odmówiłam baba z połowie słowa rzuciła mi słuchawka-pani z banku PKO w Lublinie gratulacje kultury:) dodam tylko że jak 10 lat temu usuwalam konto w aliorze nie było ani kar ani telefonów. Polecam każdemu czym prędzej wiać od tych [Moderacja]

Komentarze (1)

użytkownik
~ Ekspert PKO Banku Polskiego  •  2019-11-07
Pani Katarzyno, nie mamy żadnej prowizji za usunięcie konta. Nie mamy też "dodatkowej opłaty za kartę". Klient rezygnujący z naszych usług, musi jedynie uregulować swoje zadłużenie. Zależy nam na wyjaśnieniu tej sprawy. Prosimy o zgłoszenie reklamacji - https://www.pkobp.pl/bip/zglaszanie-reklamacji/ Postaramy się wyjaśnić wszystkie okoliczności.
dodaj komentarz +
  • Konto osobiste w Volkswagen Bank GMBH Oddział w Polsce »