Informacje PLUS BANK S.A.

PLUS BANK S.A. - informacje

PLUS BANK S.A. (wcześniej INVEST-BANK S.A.), to jeden z pierwszych, prywatnych banków prowadzących działalność od 1991 roku. Obecnie pod nową marką PLUS BANK S.A. (od grudnia 2013), wykorzystuje kompetencje ponad dwudziestoletniego doświadczenia w sektorze bankowym i najnowsze rozwiązania technologiczne oferowane we współpracy ze strategicznymi partnerami Banku, tj. Polkomtel Sp z o.o. i Cyfrowym Polsatem, zapewniając bezpieczną i korzystną ofertę usług finansowych dla swoich klientów.

PLUS BANK S.A.. jest sieciowym bankiem, oferującym pełne spektrum usług bankowych dla Klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Jest bankiem uniwersalnym, z ofertą bankowości tradycyjnej a dla klientów ceniących sobie mobilny aspekt bankowości osobistej, również bankowości mobilnej. Z usług Banku można korzystać w 102 Oddziałach PLUS BANK S.A. (wcześniej lokalizacje INVEST-BANK S.A.) oraz w sieci Placówek Partnerskich, Autoryzowanych Punktach Sprzedaży Cyfrowego Polsatu. Nadrzędnym obowiązkiem PLUS BANK S.A., jako instytucji zaufania publicznego, jest dbałość o bezpieczeństwo usług bankowych, oferowanych Klientom, którymi zajmuje się organizacja licząca ponad 1.000 pracowników w sieci Oddziałów Operacyjnych.

PLUS BANK S.A. jest bankiem polskim, z polską strukturą właścicielską, powstałym na kapitale polskim, który nie posiada zależności i powiązań z bankami zagranicznymi. PLUS BANK S.A. jest jednym z podmiotów stowarzyszonych z grupą POLSAT i należy do polskiej grupy, których właścicielem jest Zygmunt Solorz-Żak. Dzięki efektowi synergii podmioty należące do Grupy są w stanie dostarczać swoim Klientom kompleksowe usługi o najwyższej jakości. Bank aktywnie uczestniczy w działaniach o charakterze społecznym, współpracując z Fundacją Polsat od 1996 roku, wspierając jej statutową działalność, a tym samym szczytne cele charytatywne.

Źródło: strona banku

Najpopularniejsze produkty PLUS BANK S.A.

Lokata standardowa oprocentowanie 0,80%, kwota od 1 000 zł szczegóły »
Lokata internetowa oprocentowanie 0,07%, kwota od 1 000 zł szczegóły »

Dane teleadresowe PLUS BANK S.A.

Dane teleadresowe PLUS BANK S.A.

Adres siedziby:
Plus Bank S.A.
aleja Stanów Zjednoczonych 61a
04-028 Warszawa

Infolinia Plus Banku:
801 44 55 66
+48 (61) 8 461 461 (również z zagranicy)

Dostęp internetowy

Strona instytucji:
http://plusbank.pl/
Bankowość elektroniczna:
https://plusbank24.pl

Pozostałe dane

Akcjonariat Invest Banku:

  • 49,699% - Karswell Ltd;
  • 31,778% - Delas Holdings Ltd;
  • 6,128% - PAI MEDIA S.A.;
  • 2,597% - Zygmunt Solorz-Żak;
  • 9,798% - Pozostali.

  • Kredyt gotówkowy w Getin Noble Bank »
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »
  • Konto Proste Zasady w Getin Noble Bank »