PROFI CREDIT Polska S.A.

ul. Browarna 2
43-300 Bielsko Biała

(49 opinii)

PROFI CREDIT Poland jest jedną z głównych firm pożyczkowych w Polsce. Jest częścią międzynarodowej grupy finansowej Profireal Group, która oprócz Polski działa również w trzech innych krajach Eur…

zobacz więcej »

Dodaj opinię

49 Opinie

użytkownik
Ocena:
Pożyczka spełniła moje oczekiwania a ze spłatą nie będę mieć problemu dzięki ratom niskim jakie mam ustalone. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
To są dobre warunki, w nie jednym banku gorsza jest oferta i nie ma co mówić jak z załatwianiem. Tu chwila moment, problemów nie robią. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Pożyczka u nich to spłata pożyczki,odsetek i lichwiarsko wysokich kosztów udzielenia kredytu,wzięłam 5000zł , a mam do spłacenia ponad 11.000zł.Każde opóźnienie wpłaty to nękanie telefoniczne i wysyłanie pism-pomimo ,że rozmawia się z Centralą i ustala termin spłaty nieterminowej.Dzwonią telefony z całej Polski od godz.8 do 21....i pracownicy Profi w sposób nachalny i bezczelny rugają kredytobiorcę za brak terminowej spłaty,grożą windykacją ,sądem i komornikiem...po prostu nie polecam-a nadal jest dla mnie dziwnym ,że żaden nadzór finansowy nie ograniczył tej firmy w naliczaniu kosztów udzielenia kredytu na wysokości około 80% kwoty pożyczki..... skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Jak podwinie Ci sie noga będziesz żałował że brałeś u nich złotówkę po 8 dniach wysyłają pisma do zakładu, wspomnę że rata była juz wplacona, smsy pd różnych windykatorow treści "jade na wizytę domowa oraz zakładu pracy, pisma do domu, telefony, pierwszy i ostatni raz mam doczynienia skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Myślę, że to najlepsza i najpewniejsza firma udzielająca pożyczek pozabankowych. Z czystym sumieniem polecam. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Krytykowali zawsze takie pożyczki moi znajomi, zawsze mówiłem że też takiej nie wezmę. Ale życie pisze swoje scenariusze, wyjścia nie było. Wziąłem i okazało się, że to nic strasznego, odsetki nie są wysokie, raty mam takie, że spokojnie spłacam. Jest naprawdę ok! nie ma co gadać póki się samemu nie spróbuje. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Odradzam profi credit gdyż odsetki są przeszło dwukrotnie wyższe od kredytu. Pracują tam osoby które przez telefon strasznie drą się na petenta a gdy się podniesie na nich głos zaraz blokują numer. Gdy tylko opóźni się otydzień że spłatą rat to zaraz wysyłają wniosek do pracodawcy o zabieranie z konta co miesiąc rat. Potrafią po dwóch latach przysłać windykację już trzy dni po podpisaniu umowy pomimo że pierwsza rata była zapłacona przed terminem płatności mają bałagan w papierach. Odradzam chyba że ktoś chce popaśćpo uszy w długi. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Odradzam profi kredyt gdyż mają przeszło dwukrotnie wyższe odsetki od kredytu wystarczy tylko spóźnić się tydzień zratą już wysyłajądopracodawcy wniosek o ściąganie z konta rat kredytu Potrafią po dwóch latach wysłać windykacja o zapłacenie raty z umowy która była podpisana trzy dni wcześniej pomimo że pierwsza rata była zapłacona przed terminem płatności. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Nigdy nie spotalem sie z tak karygodnym podejsciem do klienta przez panie z windykacji, a jak sie im odpowie w podobnym tonie to blokuja numer telefonu. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Szczerze polecam. To co wyróżnia ją to przede wszystkim świetne podejście do klienta i przjerzysta umowa. Firma godna polecenia! skomentuj opinię »
Dodaj opinię
  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »