PROFI CREDIT Polska S.A.

ul. Browarna 2
43-300 Bielsko Biała

(46 opinii)

Opinie o PROFI CREDIT Polska S.A.

użytkownik
~ Nigdy więcej   •  2019-03-16
Ocena:
Jak podwinie Ci sie noga będziesz żałował że brałeś u nich złotówkę po 8 dniach wysyłają pisma do zakładu, wspomnę że rata była juz wplacona, smsy pd różnych windykatorow treści "jade na wizytę domowa oraz zakładu pracy, pisma do domu, telefony, pierwszy i ostatni raz mam doczynienia dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Erwin  •  2019-01-30
Ocena:
Myślę, że to najlepsza i najpewniejsza firma udzielająca pożyczek pozabankowych. Z czystym sumieniem polecam. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Marcin  •  2019-01-29
Ocena:
Krytykowali zawsze takie pożyczki moi znajomi, zawsze mówiłem że też takiej nie wezmę. Ale życie pisze swoje scenariusze, wyjścia nie było. Wziąłem i okazało się, że to nic strasznego, odsetki nie są wysokie, raty mam takie, że spokojnie spłacam. ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Aneczka  •  2019-01-11
Ocena:
Odradzam profi credit gdyż odsetki są przeszło dwukrotnie wyższe od kredytu. Pracują tam osoby które przez telefon strasznie drą się na petenta a gdy się podniesie na nich głos zaraz blokują numer. Gdy tylko opóźni się otydzień że spłatą rat to za... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Aneczka  •  2019-01-11
Ocena:
Odradzam profi kredyt gdyż mają przeszło dwukrotnie wyższe odsetki od kredytu wystarczy tylko spóźnić się tydzień zratą już wysyłajądopracodawcy wniosek o ściąganie z konta rat kredytu Potrafią po dwóch latach wysłać windykacja o zapłacenie raty z... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Marek  •  2018-12-13
Ocena:
Nigdy nie spotalem sie z tak karygodnym podejsciem do klienta przez panie z windykacji, a jak sie im odpowie w podobnym tonie to blokuja numer telefonu. dodaj swój komentarz »

Produkty PROFI CREDIT Polska S.A.

Pożyczka wysokość kredytu 500 - 25000 zł, okres kredytowania 6 mies. - 36 mies. przejdź do wniosku »

zobacz wszystkie produkty PROFI CREDIT Polska S.A. »

  • Konto Jakże Osobiste w Alior Bank »
  • Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska S.A. »