PROFI CREDIT Polska S.A.

ul. Browarna 2
43-300 Bielsko Biała

(49 opinii)

Opinie o PROFI CREDIT Polska S.A.

użytkownik
~ Aneczka  •  2019-01-11
Ocena:
Odradzam profi credit gdyż odsetki są przeszło dwukrotnie wyższe od kredytu. Pracują tam osoby które przez telefon strasznie drą się na petenta a gdy się podniesie na nich głos zaraz blokują numer. Gdy tylko opóźni się otydzień że spłatą rat to za... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Aneczka  •  2019-01-11
Ocena:
Odradzam profi kredyt gdyż mają przeszło dwukrotnie wyższe odsetki od kredytu wystarczy tylko spóźnić się tydzień zratą już wysyłajądopracodawcy wniosek o ściąganie z konta rat kredytu Potrafią po dwóch latach wysłać windykacja o zapłacenie raty z... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Marek  •  2018-12-13
Ocena:
Nigdy nie spotalem sie z tak karygodnym podejsciem do klienta przez panie z windykacji, a jak sie im odpowie w podobnym tonie to blokuja numer telefonu. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ POLECAM  •  2018-11-29
Ocena:
Szczerze polecam. To co wyróżnia ją to przede wszystkim świetne podejście do klienta i przjerzysta umowa. Firma godna polecenia! dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Martin  •  2018-11-29
Ocena:
W przeciwieństwie do innych osób naprawdę długo zastanawiałem się nad tym, czy skorzystanie z oferty tej firmy będzie opłacalne. Było, dlatego też zaciągnąłem pożyczkę na warunkach, które są naprawdę atrakcyjne. Jedyna firma pożyczkowa, którą polecam innym. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Marta  •  2018-11-24
Ocena:
U mnie w pracy nastąpił kryzys ? mój szef zwlekał z wypłata a za coś żyć trzeba było. Bez najmniejszego zastanowienia zdecydowała się skorzystać z oferty firmy Profi Credit, czego absolutnie nie żałuję. Teraz, gdy wypłaty mam na czas, spłacam pożyczkę również o czasie. dodaj swój komentarz »

Produkty PROFI CREDIT Polska S.A.

Pożyczka wysokość kredytu 2000 - 12000 zł, okres kredytowania 24 mies. - 36 mies. przejdź do wniosku »

zobacz wszystkie produkty PROFI CREDIT Polska S.A. »

  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »