PROFI CREDIT Polska S.A.

ul. Browarna 2
43-300 Bielsko Biała

(49 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o PROFI CREDIT Polska S.A.

użytkownik
~ Aneczka  •  2019-01-11
Odradzam profi credit gdyż odsetki są przeszło dwukrotnie wyższe od kredytu. Pracują tam osoby które przez telefon strasznie drą się na petenta a gdy się podniesie na nich głos zaraz blokują numer. Gdy tylko opóźni się otydzień że spłatą rat to za... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Aneczka  •  2019-01-11
Odradzam profi kredyt gdyż mają przeszło dwukrotnie wyższe odsetki od kredytu wystarczy tylko spóźnić się tydzień zratą już wysyłajądopracodawcy wniosek o ściąganie z konta rat kredytu Potrafią po dwóch latach wysłać windykacja o zapłacenie raty z... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Marek  •  2018-12-13
Nigdy nie spotalem sie z tak karygodnym podejsciem do klienta przez panie z windykacji, a jak sie im odpowie w podobnym tonie to blokuja numer telefonu.
użytkownik
~ POLECAM  •  2018-11-29
Szczerze polecam. To co wyróżnia ją to przede wszystkim świetne podejście do klienta i przjerzysta umowa. Firma godna polecenia!
użytkownik
~ Martin  •  2018-11-29
W przeciwieństwie do innych osób naprawdę długo zastanawiałem się nad tym, czy skorzystanie z oferty tej firmy będzie opłacalne. Było, dlatego też zaciągnąłem pożyczkę na warunkach, które są naprawdę atrakcyjne. Jedyna firma pożyczkowa, którą polecam innym.
użytkownik
~ Marta  •  2018-11-24
U mnie w pracy nastąpił kryzys ? mój szef zwlekał z wypłata a za coś żyć trzeba było. Bez najmniejszego zastanowienia zdecydowała się skorzystać z oferty firmy Profi Credit, czego absolutnie nie żałuję. Teraz, gdy wypłaty mam na czas, spłacam pożyczkę również o czasie.

Produkty PROFI CREDIT Polska S.A.

Pożyczka wysokość kredytu 2000 - 12000 zł, okres kredytowania 24 mies. - 36 mies. przejdź do wniosku »

zobacz wszystkie produkty PROFI CREDIT Polska S.A. »