PROFI CREDIT Polska S.A.

ul. Browarna 2
43-300 Bielsko Biała

(49 opinii)

Opinie o PROFI CREDIT Polska S.A.

użytkownik
~ Brit29  •  2018-02-26
Ocena:
Mnie przekonała na początku informacja, że firma jest jedną z najlepszych w Polsce, jeśli chodzi o takie pożyczki w kwotach nawet do 25 tysięcy złotych i jak dowiedziałam się później faktycznie wszystkie warunki wzięcia takiej pożyczki i tego, jak... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Lena  •  2018-02-24
Ocena:
Ja akurat pracuję na umowę o dzieło, dlatego jak pewnie sami wiecie w bankach nie miałam co liczyć na kredyt, tym bardziej, że interesowała mnie większa kwota i czas spłaty na minimum kilka lat. Dobrze, że są takie firmy, gdzie właśnie osoby z tak... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Bogusia   •  2018-02-22
Ocena:
Sporo osób tutaj w opiniach zaznaczyło, że naprawdę łatwo jest dostać pożyczkę i jak najbardziej mogę się z tym zgodzić. Jak nie miałam szansy na otrzymanie kredytu w banku, gdyż od kilku miesięcy pracuję na umowę zlecenie, ze względu na okres pró... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Laura  •  2018-02-22
Ocena:
Pierwszy raz pożyczkę w Profi Credit wzięłam 3 lata temu, natomiast rok temu znów skorzystałam z ich oferty ? tym razem była to dużo większa pożyczka. Za miesiąc spłacę ostatnią ratę. W tym czasie nie miałam żadnych problemów, bez zastanowienia mo... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ kamilek  •  2018-02-14
Ocena:
Potrzebowałem nie dawno szybkiej gotówki, na osobisty cel. Znajoma poleciła mi profi Credit bo korzystała z ich usług jak remontowała pokoik dla syna. Powiem Wam zaproponowali mi świetne warunki, jestem zadowolony i polecam dalej bo warto,szczegól... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Lesława  •  2018-01-27
Ocena:
Plusem dla mnie jest duża przyzna walność oraz długi okres kredytowania i mała ilość formalności. Profi Credit jako jedynie nie miało problemu z moją umową zlecenie. Niestety w innych miejscach nie chciano przyznać mi pożyczki. dodaj swój komentarz »

Produkty PROFI CREDIT Polska S.A.

Pożyczka wysokość kredytu 2000 - 12000 zł, okres kredytowania 24 mies. - 36 mies. przejdź do wniosku »

zobacz wszystkie produkty PROFI CREDIT Polska S.A. »

  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »