PROFI CREDIT Polska S.A.

ul. Browarna 2
43-300 Bielsko Biała

(49 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o PROFI CREDIT Polska S.A.

użytkownik
~ Brit29  •  2018-02-26
Mnie przekonała na początku informacja, że firma jest jedną z najlepszych w Polsce, jeśli chodzi o takie pożyczki w kwotach nawet do 25 tysięcy złotych i jak dowiedziałam się później faktycznie wszystkie warunki wzięcia takiej pożyczki i tego, jak... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Lena  •  2018-02-24
Ja akurat pracuję na umowę o dzieło, dlatego jak pewnie sami wiecie w bankach nie miałam co liczyć na kredyt, tym bardziej, że interesowała mnie większa kwota i czas spłaty na minimum kilka lat. Dobrze, że są takie firmy, gdzie właśnie osoby z tak... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Bogusia   •  2018-02-22
Sporo osób tutaj w opiniach zaznaczyło, że naprawdę łatwo jest dostać pożyczkę i jak najbardziej mogę się z tym zgodzić. Jak nie miałam szansy na otrzymanie kredytu w banku, gdyż od kilku miesięcy pracuję na umowę zlecenie, ze względu na okres pró... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Laura  •  2018-02-22
Pierwszy raz pożyczkę w Profi Credit wzięłam 3 lata temu, natomiast rok temu znów skorzystałam z ich oferty ? tym razem była to dużo większa pożyczka. Za miesiąc spłacę ostatnią ratę. W tym czasie nie miałam żadnych problemów, bez zastanowienia mo... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ kamilek  •  2018-02-14
Potrzebowałem nie dawno szybkiej gotówki, na osobisty cel. Znajoma poleciła mi profi Credit bo korzystała z ich usług jak remontowała pokoik dla syna. Powiem Wam zaproponowali mi świetne warunki, jestem zadowolony i polecam dalej bo warto,szczegól... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Lesława  •  2018-01-27
Plusem dla mnie jest duża przyzna walność oraz długi okres kredytowania i mała ilość formalności. Profi Credit jako jedynie nie miało problemu z moją umową zlecenie. Niestety w innych miejscach nie chciano przyznać mi pożyczki.

Produkty PROFI CREDIT Polska S.A.

Pożyczka wysokość kredytu 2000 - 12000 zł, okres kredytowania 24 mies. - 36 mies. przejdź do wniosku »

zobacz wszystkie produkty PROFI CREDIT Polska S.A. »

  • Konto osobiste w Volkswagen Bank GMBH Oddział w Polsce »