PROFI CREDIT Polska S.A.

ul. Browarna 2
43-300 Bielsko Biała

(49 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o PROFI CREDIT Polska S.A.

użytkownik
~ Rudecka  •  2018-01-26
W zeszłym tygodniu spłaciłam ostatnią ratę swojej pożyczki. To była moja druga pożyczka w Profi Credit. Niestety moja miesięczna wypłata nie zawsze wystarcza na opłatę rachunków, wyprawkę dla dzieci czy chociażby na zakupy jedzenia. Profi Credit n... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Klara  •  2018-01-18
Jak szukacie czegoś na szybko to Profi Credit jest odpowiednim miejscem. Szybko, sprawnie udzielają pożyczek. Warunki według mnie są okey. Ja jeszcze się na nich nie zawiodłam.
użytkownik
~ Ala  •  2017-11-30
Ja uważam, że jest to całkiem fajna firma pożyczkowa. U mnie kilka osób z rodziny w tym ja pożycza u nich i jesteśmy zadowoleni. Ja postawiłam na wizytę w oddziale i muszę przyznać, że mają bardzo profesjonalną obsługę :)
użytkownik
~ Anka  •  2017-11-25
Pożyczałam u nich dość dawno i wyjątkowo robiłam to przez oddział. Obsługa byłą bardzo miła i podeszła do mnie w profesjonalny sposób. Wszystko przebiegło na prawdę bez problemów. Spłaty nie odczułam bo rozłożyłam ją aż na 12 miesięcy.
użytkownik
~ Nikodem  •  2017-10-27
Przyzwoita pożyczka, którą można na prawdę dość szybko dostać. Nie musicie latać po oddziałach bo można to zrobić przez internet. Ja własnie tak składałem wniosek. U mnie pożyczka się sprawdziła i może jeszcze kiedyś do nich zajrzę. Jak na razie nie ma takiej potrzeby :)
użytkownik
~ Ula  •  2017-10-26
Profesjonalna obsługa, dobra oferta, długi czas kredytowania. Dla mnie najlepsza pożyczka jaką do tej pory brałam. Dość często do niej wracam. Mogę Wam ją szczerze polecić.

Produkty PROFI CREDIT Polska S.A.

Pożyczka wysokość kredytu 2000 - 12000 zł, okres kredytowania 24 mies. - 36 mies. przejdź do wniosku »

zobacz wszystkie produkty PROFI CREDIT Polska S.A. »