PROFI CREDIT Polska S.A.

ul. Browarna 2
43-300 Bielsko Biała

(49 opinii)

Opinie o PROFI CREDIT Polska S.A.

użytkownik
~ Rudecka  •  2018-01-26
Ocena:
W zeszłym tygodniu spłaciłam ostatnią ratę swojej pożyczki. To była moja druga pożyczka w Profi Credit. Niestety moja miesięczna wypłata nie zawsze wystarcza na opłatę rachunków, wyprawkę dla dzieci czy chociażby na zakupy jedzenia. Profi Credit n... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Klara  •  2018-01-18
Ocena:
Jak szukacie czegoś na szybko to Profi Credit jest odpowiednim miejscem. Szybko, sprawnie udzielają pożyczek. Warunki według mnie są okey. Ja jeszcze się na nich nie zawiodłam. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Ala  •  2017-11-30
Ocena:
Ja uważam, że jest to całkiem fajna firma pożyczkowa. U mnie kilka osób z rodziny w tym ja pożycza u nich i jesteśmy zadowoleni. Ja postawiłam na wizytę w oddziale i muszę przyznać, że mają bardzo profesjonalną obsługę :) dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Anka  •  2017-11-25
Ocena:
Pożyczałam u nich dość dawno i wyjątkowo robiłam to przez oddział. Obsługa byłą bardzo miła i podeszła do mnie w profesjonalny sposób. Wszystko przebiegło na prawdę bez problemów. Spłaty nie odczułam bo rozłożyłam ją aż na 12 miesięcy. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Nikodem  •  2017-10-27
Ocena:
Przyzwoita pożyczka, którą można na prawdę dość szybko dostać. Nie musicie latać po oddziałach bo można to zrobić przez internet. Ja własnie tak składałem wniosek. U mnie pożyczka się sprawdziła i może jeszcze kiedyś do nich zajrzę. Jak na razie nie ma takiej potrzeby :) dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Ula  •  2017-10-26
Ocena:
Profesjonalna obsługa, dobra oferta, długi czas kredytowania. Dla mnie najlepsza pożyczka jaką do tej pory brałam. Dość często do niej wracam. Mogę Wam ją szczerze polecić. dodaj swój komentarz »

Produkty PROFI CREDIT Polska S.A.

Pożyczka wysokość kredytu 2000 - 12000 zł, okres kredytowania 24 mies. - 36 mies. przejdź do wniosku »

zobacz wszystkie produkty PROFI CREDIT Polska S.A. »

  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »