PROFI CREDIT Polska S.A.

ul. Browarna 2
43-300 Bielsko Biała

(49 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o PROFI CREDIT Polska S.A.

użytkownik
~ Anonim   •  2018-10-22
Pani z windykacji ma podejście do klienta karygodne, podnosi głos przez telefon i krzyczy na ludzi ,którzy próbują coś wyjaśnić. Jest to zachowanie kompletnie nie na poziomie kogoś kto powinien pracować w takim zawodzie ! Na początku rozmowy pan... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Sia  •  2018-06-27
Również ja dołączę do grona tych klientów, którzy na temat współpracy z Profi Credit mogą wypowiedzieć się w samych superlatywach. Uważam, że jest to firma, która zdecydowanie zasługuje na to, aby jej usługi były przez klientów polecane. Proces pr... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ bsu  •  2018-04-25
Darmowe pożyczki to ściema. Zawsze jest jakiś koszt, nic za darmo. Lepiej skorzystać z oferty firmy, ktora dokładnie opisuje za co płacisz, albo poprostu spłacasz kwotę z odsetkami ale przynajmniej wiesz ile i nic się nie zmienia przez cały okres ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Magma  •  2018-04-18
Jestem zadowolona, bo spłacam już kolejną ratę, wszystko wychodzi na prostą, a mogło być tak źle, gdyby nie pożyczka od Profi Credit. Nie wiem, dlaczego inni narzekają, kiedy wszystko jest dokładnie wyjaśnione przez nich, profesjonalnie i bez jaki... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Adriana  •  2018-03-26
Potwierdzam, że dla osób pracujących na umowę o dzieło to doskonała oferta. W banku robią schody, tutaj wszystko profesjonalnie tłumaczą, umowa jest jasna. Nie ma żadnych problemów ze spłacaniem rat, jeśli się to robi w terminie.
użytkownik
~ Lena  •  2018-02-27
Ja akurat pracuję na umowę o dzieło, dlatego jak pewnie sami wiecie w bankach nie miałam co liczyć na kredyt, tym bardziej, że interesowała mnie większa kwota i czas spłaty na minimum kilka lat. Dobrze, że są takie firmy, gdzie właśnie osoby z tak... zobacz całą opinię »

Produkty PROFI CREDIT Polska S.A.

Pożyczka wysokość kredytu 2000 - 12000 zł, okres kredytowania 24 mies. - 36 mies. przejdź do wniosku »

zobacz wszystkie produkty PROFI CREDIT Polska S.A. »