PROFI CREDIT Polska S.A.

ul. Browarna 2
43-300 Bielsko Biała

(49 opinii)

Opinie o PROFI CREDIT Polska S.A.

użytkownik
~ Anonim   •  2018-10-22
Ocena:
Pani z windykacji ma podejście do klienta karygodne, podnosi głos przez telefon i krzyczy na ludzi ,którzy próbują coś wyjaśnić. Jest to zachowanie kompletnie nie na poziomie kogoś kto powinien pracować w takim zawodzie ! Na początku rozmowy pan... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Sia  •  2018-06-27
Ocena:
Również ja dołączę do grona tych klientów, którzy na temat współpracy z Profi Credit mogą wypowiedzieć się w samych superlatywach. Uważam, że jest to firma, która zdecydowanie zasługuje na to, aby jej usługi były przez klientów polecane. Proces pr... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ bsu  •  2018-04-25
Ocena:
Darmowe pożyczki to ściema. Zawsze jest jakiś koszt, nic za darmo. Lepiej skorzystać z oferty firmy, ktora dokładnie opisuje za co płacisz, albo poprostu spłacasz kwotę z odsetkami ale przynajmniej wiesz ile i nic się nie zmienia przez cały okres ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Magma  •  2018-04-18
Ocena:
Jestem zadowolona, bo spłacam już kolejną ratę, wszystko wychodzi na prostą, a mogło być tak źle, gdyby nie pożyczka od Profi Credit. Nie wiem, dlaczego inni narzekają, kiedy wszystko jest dokładnie wyjaśnione przez nich, profesjonalnie i bez jaki... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Adriana  •  2018-03-26
Ocena:
Potwierdzam, że dla osób pracujących na umowę o dzieło to doskonała oferta. W banku robią schody, tutaj wszystko profesjonalnie tłumaczą, umowa jest jasna. Nie ma żadnych problemów ze spłacaniem rat, jeśli się to robi w terminie. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Lena  •  2018-02-27
Ocena:
Ja akurat pracuję na umowę o dzieło, dlatego jak pewnie sami wiecie w bankach nie miałam co liczyć na kredyt, tym bardziej, że interesowała mnie większa kwota i czas spłaty na minimum kilka lat. Dobrze, że są takie firmy, gdzie właśnie osoby z tak... zobacz całą opinię »

Produkty PROFI CREDIT Polska S.A.

Pożyczka wysokość kredytu 2000 - 12000 zł, okres kredytowania 24 mies. - 36 mies. przejdź do wniosku »

zobacz wszystkie produkty PROFI CREDIT Polska S.A. »

  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »