Provident

ul. Polna 11
00-633 Warszawa

(13 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Provident

użytkownik
~ Aga  •  2019-09-28
Pożyczka udzielona szybko i sprawnie, ale to koniec dobrych wieści. Księgowanie wpłaty trwa do 2 dni ROBOCZYCH, więc nawet przy terminowej wpłacie spóźnienie wynosi 2 dni. Jeśli spłata przypada w sobotę lub w niedzielę, to trzeba zapłacić w środę,... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Acv  •  2013-10-03
Firma jaka jest każdy widzi. Pomijam opłaty za obsługę domową bo każdy wie co podpisuje, ale trafiła mi się tak tępa pani przedstawiciel, że słów brakuje. Mówi jedno, a wynika coś innego, kontakt z nią jest ograniczony bo wieczne czymś zajęta jest... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Greg  •  2013-08-02
Mam wrażenie, że większość krytykantów Providenta, to osoby, które połasiły się na łatwą pożyczkę i są zdziwieni, że trzeba ją co tydzień spłacać.. Fakt, w Providencie nie jest najtaniej, ale jeśli trafi się na uczciwego przedstawiciela, to współ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Rafał Kondratiuk  •  2013-07-10
witam! Na temat tej instytucji pożyczkowej mogę powiedzieć dużo gdyż niegdyś korzystałem z ich oferty. Ten pożyczkodawca zasługuje na dobre podsumowanie bo to jedyny taki wariant do udzielania pilnej pomocy gotówkowej. Ja mimo , że potrzebowałem... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Agnieszka  •  2013-07-10
Firma na 6+ . Bardzo profesjonalna obsługa przedstawiciela a co dla mnie osobiście było ważne ekspresowa dostawa gotówki. Choć koszta nie są małe to jednak dla mnie najważniejsze jest to, że umowa jest czytelna nie ma ukrytych kosztów no i dostawa gotówki ekspresowa.
użytkownik
~ rycerz  •  2013-03-03
BMI nie ma tam żadnych kruczków wiesz ile bierzesz i ile musisz oddać firma jest ok tylko czasami pracownik jest "profesjonalistą " inaczej