Provident

ul. Polna 11
00-633 Warszawa

(13 opinii)

Opinie o Provident

użytkownik
~ Aga  •  2019-09-28
Pożyczka udzielona szybko i sprawnie, ale to koniec dobrych wieści. Księgowanie wpłaty trwa do 2 dni ROBOCZYCH, więc nawet przy terminowej wpłacie spóźnienie wynosi 2 dni. Jeśli spłata przypada w sobotę lub w niedzielę, to trzeba zapłacić w środę,... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Acv  •  2013-10-03
Firma jaka jest każdy widzi. Pomijam opłaty za obsługę domową bo każdy wie co podpisuje, ale trafiła mi się tak tępa pani przedstawiciel, że słów brakuje. Mówi jedno, a wynika coś innego, kontakt z nią jest ograniczony bo wieczne czymś zajęta jest... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Greg  •  2013-08-02
Mam wrażenie, że większość krytykantów Providenta, to osoby, które połasiły się na łatwą pożyczkę i są zdziwieni, że trzeba ją co tydzień spłacać.. Fakt, w Providencie nie jest najtaniej, ale jeśli trafi się na uczciwego przedstawiciela, to współ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Rafał Kondratiuk  •  2013-07-10
witam! Na temat tej instytucji pożyczkowej mogę powiedzieć dużo gdyż niegdyś korzystałem z ich oferty. Ten pożyczkodawca zasługuje na dobre podsumowanie bo to jedyny taki wariant do udzielania pilnej pomocy gotówkowej. Ja mimo , że potrzebowałem... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Agnieszka  •  2013-07-10
Firma na 6+ . Bardzo profesjonalna obsługa przedstawiciela a co dla mnie osobiście było ważne ekspresowa dostawa gotówki. Choć koszta nie są małe to jednak dla mnie najważniejsze jest to, że umowa jest czytelna nie ma ukrytych kosztów no i dostawa gotówki ekspresowa. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ rycerz  •  2013-03-03
BMI nie ma tam żadnych kruczków wiesz ile bierzesz i ile musisz oddać firma jest ok tylko czasami pracownik jest "profesjonalistą " inaczej dodaj swój komentarz »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »