Informacje Provident

Provident - informacje

Provident Polska jest dużą, międzynarodową instytucją finansową, którą wyróżnia indywidualne podejście do potrzeb Klientów. Kluczową zasadą jest dla nas uczciwe traktowanie Klientów. Wierność dobrym praktykom w tym zakresie odzwierciedla zadowolenie Klientów i przekłada się na nasz sukces.

Provident należy do międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance, której korzenie sięgają roku 1880. Grupa jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Naszym celem jest dostarczanie prostych, rzetelnych i dostępnych produktów finansowych. Chcemy być postrzegani wszędzie, gdzie działamy, jako firma będąca blisko ludzi. Niezwykle ważną kwestią jest włączenie idei odpowiedzialnego biznesu do ogólnej strategii działania firmy. Społeczna odpowiedzialność jest integralną częścią działalności prowadzonej przez International Personal Finance, a cele które sobie wyznaczyliśmy mają zagwarantować efektywne prowadzenie projektów z zakresu odpowiedzialnego biznesu w ramach całej grupy. Oznacza to zapewnienie działania wszystkich oddziałów krajowych według tych samych standardów.

W trosce o bezpieczeństwo Klientów i Przedstawicieli, Provident Polska prowadzi ewidencje planu wizyt u Klientów i pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi Przedstawicielami i Pracownikami. Przedstawiciel posiada przy sobie minimalna ilość gotówki, prosimy wiec o przygotowanie dokładnie odliczonej raty.

Źródło: strona instytucji

Dane teleadresowe Provident

Dane teleadresowe Provident

ul. Polna 11
00-633 Warszawa