Dodaj opinię

5 Opinie

użytkownik
Ocena:
Słaby bank, pobrano mi 20 zł prowizji za wypłatę z bankomatu tego banku, żenada, jesli to nie jest pomyłka, to likwiduje tam konto, bo to grabież w biały dzień skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Bank oceniam zdecydowanie na plus.Santander w tej chwili chyba jako jedyny oferuje darmowe przelewy natychmiastowe bez ograniczeń (przy koncie KJCH). Oferują również częściowy zwrot za rachunki. Dodatkowo płacą jeszcze 80 zł. za otwarcie konta z polecenia. [Moderacja] skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
świetna oferta szczególnie teraz w promocji na 24 miesiące, dodatkowo dają 900 zł premii skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Odkąd zrobili rebranding wiecznie nic nie działa, przelewy idą bardzo długo. Pobierane są olbrzymie kilku procentowe prowizje. Robią się duże sumy przy większych kwotach. W weekend nie ma co liczyć że zrobimy przelew czy wejdziemy do bankowości elektronicznej. A hitem jest comiesięczne niezapowiedziane wyłączenie możliwości płatności kartą, bardzo irytujace jeśli mamy ze sobą kartę tylko tego jednego żałosnego banku i świeżo zatankowany bak na stacji benzynowej. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
W czasach BZWBK przelewy zagraniczne z Paypal były księgowane w ciągu 48 godzin. Obecnie trwa to trzy, czasami cztery dobry. Straty są znaczne. Przy kwotach po kilkanaście, czasem kilkadziesiąt tysięcy złotych, dzień lub dwa dni opóźnienia to wiele, zwłaszcza że środki służą na obsługę biznesową. Drugi z banków, który obsługuje Paypal zawsze mieści się w 49 godzinach. Czas na zmianę banku... skomentuj opinię »
Dodaj opinię
  • Pożyczka gotówkowa Pekao S.A. w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »