Siemens Finance

(36 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Siemens Finance

użytkownik
~ Daniel  •  2019-11-25
Rowniez chetnie przylącze się do pozwu.
użytkownik
~ Jakub Wszoła  •  2019-11-12
Witam serdecznie.Czy ktoś współpracował z przedstawicielami tej oszukańczej instytucji finansowej konkretnie z Trzcianki?Posiadam konkretne informację i dowody które mogą posłużyć prokuraturze i przyłącze się do pozwy zbiorowego.
użytkownik
~ POSZKODOWANI  •  2019-11-05
RÓWNIEŻ PRZYŁĄCZYMY SIĘ DO POZWU GRUPOWEGO PROSIMY TYLKO O INFORMACJĘ JAK I GDZIE TO CO WYPRAWIA TA FIRMA PRZECHODZI LUDZKIE POJĘCIE.
użytkownik
~ poszkodowany   •  2019-08-23
Siemens z Warszawy-ul Żupnicza, nie polecam, poszkodowany jestem jak pozostała część tutaj ludzi, proponował bym jednak na prawdę pozew zbiorowy, pozew przeciwko tej firmie i napisać do Prokuratury Krajowej, ta z pewnością roześle zawiadomienia d... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Damian123  •  2019-08-10
Tragedia. Część rat spłacona, sprzęt z podwórka zabrali bez wyceny, sprzęt sprzedali A teraz jeszcze żądają całości spłaty kredytu... Nie wiem co robić...
użytkownik
~ Kynek  •  2019-05-23
Miałem doświadczenia nieprzyjemne zSiemens finanse nie polecam nawet naigorszemu wrogowi z daleka od tej instytucji mi się udało spłacić ale miałem problemy brałem na sprzęt rolniczy we frankach.