Opinie o Siemens Finance

użytkownik
~ orlowski  •  2015-01-24
Poza malymi potknieciami przy podpisywaniu umowy /na zupelnie nowy dla siemens produkt/ to wszystko jest ok. Zobacze jak dalej bedzie przebiegala wspolpraca , ale obsluga z oddzialu w Bydgoszczy jest kompetentna , a jak nie potrafia odpowiedziec ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ elzbieta  •  2013-12-09
naciagacze i oszusci ydla oczy mila obsluga a robia swoje jak tu ktos napisal podpisuje sie umowe na pl a po jej otrzymaniu okazuje sie ze jest frank potem nie odbiera sie telefonow zniszcyli nam zdrowie odsetki tez sa wykłamane jak tos nie ma zmartwien to niech wejdzie w spolke z nimi dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ chudy  •  2013-01-03
oszuści i tyle wystawiają gigantyczne faktury u nich są zaniżone wpłaty niż ty wpłacasz nie korzystajcie z tego banku....... dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ emanuel  •  2012-12-18
Oszuści! przedstawiciele obiecują inne warunki,nie zostawiaja kopii dokumentów a pózniej dokumenty wracają ze zmienioną umową ,zmieniają warunki bez pisemnej zgody,brak rozliczeń za wpłacone raty,telefonów nie odbierają .a na to że umowa jest żle ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Bedrychowsla  •  2012-07-04
Długo szukałam kredytu dla rolników...\r\nOsobiście zostałam bardzo dobrze obsłużona przez miłą młodą Panią, wszystko było tak jak uzgadnialiśmy. A jak wiedziałam że będzie problem ze spłatą raty to mi ta Pani pomogła napisać pismo i udało się zmi... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Otocki Leszek  •  2012-04-04
przestrzegam państwa o tej firmie. korzystalem z ich usług. kiedy potrzebowałem informacji przedstawiciel firmy zapewnial mnie o innych warunkach. a w koniecznosci wyszlo inaczej. ponioslem straty. a raty sa durzo drozsze niz byly uzgadniane. tera... zobacz całą opinię »