SKOK Stefczyka funckjonuje obecnie jako Kasa Stefczyka.

zobacz więcej »

Dodaj opinię

236 Opinie

użytkownik
Ocena:
Panie ze Stalowej Woli bardzo niemiłe,nieprofesjonalne,zero jakiegokolwiek podejścia do klienta,jeden wielki wstyd! skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Ludzietyle negatywnych opinii. Dlavzego nie zwracscie sie do Ukik w Wsrszswie .mozna tex mailowo naposac skarge skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Nie polecam placówki w ozorkowie na ulicy listopadowej Panie nie miłe robią miny jak by były najważniejsze zero szacunku do klienta brak słów nigdy tam nie wrócę porażka skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Nie polecam placówki w ozorkowie brak kompetencji panie nie miłe robią miny jak by to one były najważniejsze a chciałam założyć lokatę jednak zrezygnowałam porazka skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Dzwoniłem do Pruszkowa żeby pomóc mojej 90 letniej Cioci w zmianie sposobu autoryzacji konta internetowego Pani powiedziała że nie może pomóc. Zadzwoniłem pod numer infolinii powiedzieli że zadzwonią do Cioci. Pani z Pruszkowa nie mogła pomóc a ja mogłem? Może Pani by straciła dla wieloletniej klientki która u Was zakładała konto parę minut i zadzwoniła sama. Coś by się stało? WSTYD skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Po 7 latach przyszedł do mnie list o spłacie zadłużenia kredytu, w którym zmienili sobie numer konta i nic o tym nie mówiąc. Banda [Moderacja] i i nic więcej. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Jestem poreczycielem kredytu ktory wziął mój mąż. Po jego śmierci splacalam systematycznie co miesiąc. Zadzwonilam do skoku z pytaniem jaka jest jeszcze kwota do splacenia dowiedziałam się \"że z chwilą śmierci kredytobiorcy kredyt należy spłacić w całości a do tego czsu są naliczane odsetki karne\". Z mojej miesiecznej raty brakowało na odsetki. Kredyt powiększył się. Splacilam w całości. Ostrzegam wszystkich najwięksi [Moderacja] skomentuj opinię (2) »
użytkownik
Ocena:
dno oszuści okradli mnie w biały dzień wyparowało mi 1/4 konta czyli ponad 4000 zł !!! Tłumaczenie błąd systemu problemy z zaksięgowaniem nie mają możliwości przywrócenia kwoty bo nie wiedza jaka wcześniej była podałem sprawę do sądu odradzam !!!!!!! skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Nie polecam!! Niech każdy uważa! Mieliśmy wziąć kredyt 20 tys, Pani miła wszystko załatwiała, proponowała, mówiła, że całkowita spłata kredytu będzie 23tyś i nie ma żadnych ukrytych kosztów, umówiliśmy sie pare dni później, i okazało się jednak, że rata się nie zgadza z tą, którą rozmawialiśmy za [pierwszym razem i okazało się, że jest do spłaty 25200zł !!! [Moderacja] , bazują za naiwnych ludziach, naciągacze skomentuj opinię (2) »
użytkownik
Ocena:
Masakra,moja znajomość z tym pseudo bankiem skończyła się po 4 miesiącach,wziąłem pożyczkę z pracy i spłaciłem ich kredyt. skomentuj opinię »
Dodaj opinię