T-Mobile

T-Mobile Polska S.A.
ul. Marynarska 12
02-674 Warszawa

(279 opinii)

Opinie o T-Mobile

użytkownik
~ Andora  •  2012-05-29
To mafia, banda złodziei! Nie informują przy przedłużeniu umowy o takiej drobnostce, jak to, że w nowej taryfie niewykorzystane minuty nie przechodzą na nowy okres rozliczeniowy. A potem mówią, że to firma tak sobie wymyśliła. Jak tylko skończy mi się umowa, odchodzę od tych bandytów. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ DZEKOPS  •  2012-05-26
najgorszy firma usług telekomunikacyjnych. na każdym kroku dymają klienta, pójście do ich punktu zwykle nic nie daje bo regulaminy-sriny, strona z bilingami też działa jak tępy topór, nie polecam. zdejmę simlock i pomyślę nad plusem albo orange bo to jest jakaś jedna WIELKA CHOLERNA PORAŻKA!! dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Justyna  •  2012-05-16
To ŻENAUJĄCE!!!!!! jak traktują swoich klientów. Nie dość że robią wałki na kwotach na fakturze, to po roku od zerwania umowy dostałam w pierwszej kolejności pismo o ich błędzie w naliczeniu usługi i przeprosiny, z dołączonym rachunkiem na 70,00 ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Robert  •  2012-05-14
Co innego mówią w salonie, co innego dostajesz po podpisaniu umowy. Włączają ci usługi których sobie nie życzyłeś. Dodzwonienie się do \"konsultanta\" w BOA graniczy z cudem - trzeba najpierw przejść przez niezliczoną ilość opcji menu głosowego. S... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ me  •  2012-05-09
Byłam z nimi 10 lat, ale to co się działo ostatnio to naprawdę wielki zawód... Na odpowiedź z BOK czeka się ok. miesiąca (bo tak mogą). dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ klięt  •  2012-04-27
beznadziejny zasięg w czasie jazdy i drogie połączenia dodaj swój komentarz »