T-Mobile

T-Mobile Polska S.A.
ul. Marynarska 12
02-674 Warszawa

(279 opinii)

T-Mobile jest jedną z największych sieci komórkowych w Polsce świadczy pełen zakres usług telekomunikacyjnych dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Sieć T-Mobile oferuje usługi…

zobacz więcej »

279 Opinie

użytkownik
Ocena:
Zdecydowanie odradzam, z zasięgiem różnie i tak samo z internetem, obsługa klienta masakra, niekompetencja doradców, numer po miesiącu przeniesiony-nagle zawisł w przestrzeni, oczywiście klient ma się o to martwić, ginące środki z konta na jakieś usługi premium, których nie używałem i w dodatku miały być zablokowane a nie były, na dodatek nie chcą podać firmy która te środki zabrała twierdząc, że oni nie wiedzą, ogólnie wiele jeszcze różnych złodziejskich przypadków, których już mi nawet nie chce się opisywać bo szkoda nerwów..... skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
T-Mobile to syf nie pozdrawiam operatora sieci. Przez 4 lata korzystałem z ich internetu i było OK teraz to SYF MUŁ I WODOROSTY. Na wielokrotne zgłaszane problemy z ich siecią stwierdzili że u nich jest wszystko jest w porządku. Nie jestem z pierwszej łapanki w telekomunikacji pracowałem kupę lat. I nie to nie wina komputerów telefonów czy routera. To sieć T-Mobile się [Moderacja] skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Stanowczo nie polecam [Moderacja] !!! Za polskie rozmowy np. z telefonem stacjonarnym w Polsce 99 złotych za 5 minut połączenia. Twierdzą, że to przez ruskie przekaźniki, które się włączają na północy Polski a oni \"biedni\" są zobligowani przepisami i muszą takie sumy naliczać. [Moderacja] jednoosobowa reklamacja.Ta sama kobita rozpatruje reklamacje trzystopniowo i otwiera listy nie zaadresowane do niej. Pewnie już tam nikt nie chce pracować uczciwy.A ona wali sztampowo\r\n\" zrobiliśmy co trzeba zgodnie z przepisami\". Zabieram telefon swój i żony do innego operatora!\r\nI WSZYSTKIM RADZĘ SIĘ ZABIERAĆ OD TEJ FIRMY!\r\n skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
użytkownik
Ocena:
Moja ocena to mniej niz 0. Obsluga klienta żenada ktora nawet nie próbuje w rozwiazaniu problemu. Czekam tylko na koniec umowy skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
t mobile to NONSENS- mam taryfe bez limitu i co mc. aby ją aktywować zmuszony jestem kontaktować sie z infolinią. Na infolinii wszyscy Cie "zlewaja" że to twoja wina :( jeszcze nigdy nie udało mi sie uzyskać pakietu w cenie opferowanej w reklamie ( np. pakiet bezpieczeństwa jest w standardzie itd. ) - Lepiej zapłacić 10pln więcej u konkurencji niż męczyć sie z temobile. T MOBILE TO NONSENS skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Oszukują ludzi starszych, niedosłyszących,nie mających wiedzy .Tak oszukali mojego ojca któremu zwiększyli 3krotnie abonament wykorzystując jego niewiedzę i to że niedosłyszy. Boże chroń nas przed t.-mobile skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Banda [Moderacja] -czlowiek się nie liczy tylko umowa za wszelką cene skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Szybkie podsumowanie: internet testuje kilka miesięcy (możliwe, że już cztery miesiące) Jakość internetu to dno a z pod dna puka doradztwo w obsłudze :D skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Totalne dno,brak słów [Moderacja] skomentuj opinię »