T-Mobile

T-Mobile Polska S.A.
ul. Marynarska 12
02-674 Warszawa

(279 opinii)

T-Mobile jest jedną z największych sieci komórkowych w Polsce świadczy pełen zakres usług telekomunikacyjnych dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Sieć T-Mobile oferuje usługi…

zobacz więcej »

279 Opinie

użytkownik
Ocena:
To mafia, banda złodziei! Nie informują przy przedłużeniu umowy o takiej drobnostce, jak to, że w nowej taryfie niewykorzystane minuty nie przechodzą na nowy okres rozliczeniowy. A potem mówią, że to firma tak sobie wymyśliła. Jak tylko skończy mi się umowa, odchodzę od tych bandytów. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
najgorszy firma usług telekomunikacyjnych. na każdym kroku dymają klienta, pójście do ich punktu zwykle nic nie daje bo regulaminy-sriny, strona z bilingami też działa jak tępy topór, nie polecam. zdejmę simlock i pomyślę nad plusem albo orange bo to jest jakaś jedna WIELKA CHOLERNA PORAŻKA!! skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
To ŻENAUJĄCE!!!!!! jak traktują swoich klientów. Nie dość że robią wałki na kwotach na fakturze, to po roku od zerwania umowy dostałam w pierwszej kolejności pismo o ich błędzie w naliczeniu usługi i przeprosiny, z dołączonym rachunkiem na 70,00 zł. Po złożeniu odwołania i uzasadnieniu iż nie po mojej stronie jest błąd oraz kwestia zapłaty za usługę nękali mnie kolejnymi pismami i straszyli wpisem do KRS przez kolejny rok. To złodzieje i oszuści!!!!! Choćby była to ostatnia sieć na świecie nigdy nie skorzystam z ich usług, znajomym będę odradzała. Tak mnie potraktowano po 4 latach płacenia rachunków. Nie polecam nikomu- nawet wrogom. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Co innego mówią w salonie, co innego dostajesz po podpisaniu umowy. Włączają ci usługi których sobie nie życzyłeś. Dodzwonienie się do \"konsultanta\" w BOA graniczy z cudem - trzeba najpierw przejść przez niezliczoną ilość opcji menu głosowego. Szczerze odradzam korzystanie z usług tej firmy. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Byłam z nimi 10 lat, ale to co się działo ostatnio to naprawdę wielki zawód... Na odpowiedź z BOK czeka się ok. miesiąca (bo tak mogą). skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
beznadziejny zasięg w czasie jazdy i drogie połączenia skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Częsty brak zasięgu drogie połączenia nie polecam! skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Beznadziejna obsługa przez Biuro Obsługi Klienta. Nie pomagają rozwiązać problemu tylko popieraja sie przepisami i regulaminami.Za każdym razem obsługująca osoba jest niemiła nie kontaktowa. Po za tym stali klienci są zbytecznym złem operatora. Przynajmniej takie ma się wrażenie po kontakcie z nimi. NIE POLECAM !!! skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Zdecydowanie nie polecam dostałem zepsuty modem pojechałem do salonu go wymienić i nie dostałem zastępczego bo oni czegoś takiego nie posiadają. I jestem bez internetu. Zdecydowanie nie polecam nikomu !!!!!!!!!!!!!!!!. skomentuj opinię »