Dodaj opinię

3 Opinie

użytkownik
Ocena:
Mam u nich konto jakiś czas i sobie chwalę. Kontakt z opiekunem bardzo dobry, robią dużo webinarow i wrzutek dzięki czemu nawet bez intensywnego śledzenia rynku można wypracować zysk. Aplikacja mobilna działa bez zarzutu. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Witam, Może i dobry kontakt z opiekunem jest ale ich zamykanie transakcji/stoploos-ów itd.. ma wiele do życzenia kilkukrotnie moje S/L zamknięte wyżej/niżej niż ustawione przez co strata była niekiedy 4 razy wyższa. Ich rekomendacje to jakaś śmieszna bajka w szczególności Pana wielkiego analityka Konrada B. gdzie wystawiał rekomendację a kilka minut później wykres w przeciwną stronę ustawione przez niego S/L za każdym razem w ostatnich tygodniach były przebijane (jestem ciekaw ilu ludzi początkujących na tym już straciło). Generalnie rekomendacje miesiąca/tygodnia czy dnia to dno - tak wiem lepiej grać na swoich analizach niż słuchać siebie ale jeżeli jest się początkującym graczem to raczej patrzy się na analityków bardziej wprawionych w bojach lecz ci do tych nie należą. Informacje na ich super TMS non stop z opóźnieniem wielkim podawane a ich kalendarz makroekonomiczny podaje tylko (według chyba nich) najważniejsze dane. Gdy porównacie sobie inne kalendarze makroekonomiczne niezależnych od brokerów firmy/stron zauważycie jak wiele danych u nich się nie pojawia a które dość mocno oddziałują na rynek Forex, Pozdrawiam i odradzam brokera skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Moja opinia o TMS Brokers jest raczej pozytywna. Zresztą czytałem też wczesniej wiele opinii i na różne można trafić, ale warto mieć zawsze swoją opinię. Mają dobrą ofertę i gwarancje KNF, polski support i szybką platformę. Mieli tez wpadki, ale czytałem opinie, ze nie tylko oni bo konkurencja też się w czarny czwartek nie popisała. Genralnie opinia na ich temat ok. skomentuj opinię (1) »
Dodaj opinię
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »