Dodaj opinię

7 Opinie

użytkownik
Ocena:
wciskają...\\r\\n\\r\\n...klientom usługę social trading, w tym celu przedstawiają fałszywe, bardzo mocno podkoloryzowane wyniki strategii. Twierdzą, że strategia działa od wielu lat i że nigdy maksymalny poziom strat nie przekroczył 8 procent. Następnie dostawca strategii przeprowadza transakcje, które w przeciągu 10 dni czyszczą konto. Myślę, że broker nie wpuszcza transakcji na rynek tylko ustawia się jako druga strona transakcji i w ten sposób przechwytuje pieniądze klientów. Strategia nazywa się Hunter. Analizując przeprowadzone transakcje łatwo można dostrzec, że dostawca strategii działa na niekorzyść klienta. Z premedytacją sprzedaje kiedy rynek jest w silnym trendzie wzrostowym lub na odwrót przy spadkach. Nigdy nie próbował przyłączyć się do trendu. Rozbudowuje i uśrednia pozycje stratne. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak bezczelnym zachowaniem ze strony brokera.\\r\\n skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Mam rachunek STP-Account. Czyty handel, bez jakiś nieczystych zagrywek. Posiadają oni regulacje naszej KNF, więc spoko. Poza tym oferta fajna. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Handluję z Traders Trust od kilku tygodni, są nadzorowanie przez KNF. Nadają się do scalpowania. Dobra egzekucja zleceń, niskie spready i żadnych poślizgów czy rekwotowań. Ogólnie ok. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Jedna z lepszych obsługa klienta, dobre warunki handlu i egzekucja swietna. Bez problemu mozna bylo otwierac i zamykac na wczorajszych ruchu pod EBC skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Ja od kilku tygodni testuję ich konto demo. Na razie wszytsko ok, tzn. bez przekrętow. Z tego co czytałem na świecie są dość dobrze znani, u nas są od niedawna. Dobre spready. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Niedawno weszli do Polski (taką przynajmniej informację dostalem na maila), ale to znany na świecie broker. Mam rachunek od roku, 100 % STP, mają regulacje KNF i żadnych rekwotowań czy poślizgów. Do tego całkiem niezłe spready. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Bardzo dobry broker, mają polską obsługę na wysokim poziomie, żadnym natrętnych telefonów. Warunki handlu ok, egzekucja zleceń świetna. skomentuj opinię »
Dodaj opinię
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »