UNIQA

ul. Gdańska 132
90-520 Łódź

(56 opinii)

Opinie o UNIQA

użytkownik
~ Waldemar G  •  2019-04-22
Ocena:
Firma działa poza prawem. Nie chciałem mieć nic wspólnego z Uniqa, ale sprawca chciał za OC zapłacić mniej. Przecież nie on będzie się z nimi prawował. Uniqa zawsze czeka do końca terminu, czyli oględziny i auto zastępcze po tygodniu, bo na rozpoc... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Maras  •  2019-04-20
Ocena:
Dla potencjalnych klientów - SZCZERZE ODRADZAM!. Naciągacze i tyle. W mojej rodzinie zgłoszona 3 szkoda - każda rozpatrywana długo, bez żadnej informacji ( jak nie zadzwonisz to się nie dowiesz). Oczywiście każda rozpatrzona negatywnie!. Miałem ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ J.  •  2019-03-14
Ocena:
UWAGA! Nie można wypowiedzieć umowy AC jeśli zmieniam ubezpieczyciela. UNIQA - UNIKAJ! dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Jacek  •  2019-01-02
Ocena:
Uniqa wylicza i wypłaca mocno zaniżone odszkodowania, to oszukańcze TU i tak z polisy OC sprawcy za - demontaż kabiny prysznicowej ze szklanymi dwoma skrzydłami, demontaż brodzika, zerwane fliz z podłogi i ściany, rozkucie podłogi i ściany w celu ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Marcin  •  2018-12-19
Ocena:
Jedna gwiazdka za to że była osoba która przeprowadziła oględziny zalanej łazienki i tylko tyle. Według tej że firmy kwota zniszczenie nie przekracza 100 zł. Ach czyli nie muszę zetrzeć zamkniętego tynku do betonu mogę na to malować a co tam wezmę... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ GOLDEN HOLDING Sp. zo.o.  •  2018-11-05
Ocena:
Ta firma to tolane DNO> UNIQA cały czas UNIKA kontaktu, przeciąga wypłatę odszkodowania. Infolinia to porażka nie idzie się dodzwonić46min jak masz szczęście to usłyszysz że nic nie wiedzą! Opiekun szkody ignoruje emaile i nie odbiera telefonu... ... zobacz całą opinię »
  • Konto Proste Zasady w Getin Noble Bank »