UNIQA

ul. Gdańska 132
90-520 Łódź

(65 opinii)

Opinie o UNIQA

użytkownik
~ Unikać  •  2019-05-02
Śmiesznie niskie odszkodowanie przyznane w trybie "bezspornym". dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Waldemar G  •  2019-04-22
Firma działa poza prawem. Nie chciałem mieć nic wspólnego z Uniqa, ale sprawca chciał za OC zapłacić mniej. Przecież nie on będzie się z nimi prawował. Uniqa zawsze czeka do końca terminu, czyli oględziny i auto zastępcze po tygodniu, bo na rozpoc... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Maras  •  2019-04-20
Dla potencjalnych klientów - SZCZERZE ODRADZAM!. Naciągacze i tyle. W mojej rodzinie zgłoszona 3 szkoda - każda rozpatrywana długo, bez żadnej informacji ( jak nie zadzwonisz to się nie dowiesz). Oczywiście każda rozpatrzona negatywnie!. Miałem ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ ANTY UNIQA  •  2019-03-20
UNIQA TO [Moderacja] , ZANIŻAJĄ WYPŁATY ODSZKODOWAŃ !!! ZA ZALANE PÓŁ MIESZKANIA WYPŁACILI 150 ZŁ ODSZKODOWANIA..... OMIJAĆ UNIQA SZEROKIM ŁUKIEM TO [Moderacja] JAK SAMA NAZWA MÓWI UNIQA-JĄ WYPŁATY ODSZKODOWAŃ dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ J.  •  2019-03-14
UWAGA! Nie można wypowiedzieć umowy AC jeśli zmieniam ubezpieczyciela. UNIQA - UNIKAJ! dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Oszuści   •  2019-02-26
Wysłałem wypowiedzenie do Uniqa przed końcem upływu polisy a po dwóch miesiącach przyjeżdża przedstawiciel za zapytaniem dlaczego nie opłaca oc. Na infolinii grają na zwłokę i co dzień jak dzwonię kierują sprawę niezwłocznie do wyjaśnienia. Widać ostatnie rozwiązanie w sądzie. dodaj swój komentarz »