UNIQA

ul. Gdańska 132
90-520 Łódź

(65 opinii)

Opinie o UNIQA

użytkownik
~ Ja  •  2018-10-09
Nie polecam - brak odpowiedzi na maile, przy kontakcie telefonicznym nikt nic nie wie, minął ponad miesiąc od zgłoszenia szkody i nic nie wiadomo. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Nales  •  2018-07-27
Poziom infolinii to dno! Szkoda zgłoszona z OC sprawcy 4 dni temu dziś dzwonię i pytam na jakim etapie jest status szkody. Informuje mnie p. SYLWIA, że do 10 dni ktoś do mnie zadzwoni i umówi się na oględziny... Pytam jak długo czeka się na oględz... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ ed  •  2018-07-27
Kompletna kpina. Mimo dostarczenia wszelkiej dokumentacji i tak odmawiają wypłaty odszkodowania. Po ponad 1,5 miesięcznej batalii przestali w ogóle się kontaktować. Sprawy nie odpuszczam, jak będzie trzeba to wyląduje w sądzie i u rzecznika. Porażka! dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ R.K  •  2018-07-16
Koszmar.Lekceważenie klienta, brak jakiegokolwiek kontaktu, infolinia nie do połączenia Nigdy więcej.... dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Artur  •  2018-07-03
Dramat. Zerowy kontakt, nie odpisują na maile, na połączenie z niekompetentnym konsultantem czeka się około 40 minut. Czekam na wypłacenie odszkodowania z OC sprawcy wypadku, których u nich jest ubezpieczony. Rzeczoznawca szkodę wycenił dość szybk... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Aga  •  2018-06-21
Odradzam pomimo terminowych opłat, uznania szkody,wyslania zdjęć i rozmowa z kimś z firmy pan powiedzial ze super wszysko napisane super zdjecia to odmówili wypłaty odszkodowania ponieważ jest to nie zasadne do wypłaty . [Moderacja] dodaj swój komentarz »