UNIQA

ul. Gdańska 132
90-520 Łódź

(65 opinii)

Opinie o UNIQA

użytkownik
~ Lolo  •  2014-05-13
Uniqa??? złodzieje, oszuści zanizający wypłate odszkodowania, własnie wygrałem z nimi sprawę w Sądzie, po ponad dwóch latach zwrócili mi za wynajem samochodu zastępczego po kolizji z winy klienta ich firmy. 2500 zł z odsetkami, ale udało mi sie ut... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ jajajjajajajaj  •  2014-04-03
Kupiłam samochód w 2011 ubezpieczony w firmie UNIQA, zgłosiłam się do oddziału, aby przepisali polisę na mnie.W marcu tego roku otrzymałam pismo z KRUKa z przedsadowym wezwaniem do zapłaty, jak się okazało jest to najprawdopodobniej zwyżka za wi... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Sympatyk Kłamcy  •  2013-04-17
Osoba o pseudonimie KOLO mogłaby podać z czego konkretnie jest niezadowolona. Jeżeli twierdzi, że pracują w tej firmie złodzieje to gdzie jest sąd, policja i dlaczego nie zamknięto osób w areszcie. Z tego co przeczytałem osoba ta pisząc to musiała... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ KOLO   •  2013-03-20
JEST TO ZŁODZIEJESKA FIRMA. NIE RADZĘ SIĘ W NIEJ UBEZPIECZAĆ. JESZCZE JAK BYŁ FILAR TO MOŻNA BYŁO SIĘ W TEJ FIRMIE UBEZPIECZAĆ. OBECNIE TO POPROSTU OSZUŚCI. RZCZOZNAWCY NIE MAJA POJĘCIA. BRAK JEKIEGOKOLWIEK KONTAKTU. WSZYSTKIE ODSZKODOWANIA DOPIER... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ `poszkodowana  •  2013-03-16
Tragedia, nierzetelność , opieszałość, brak kontaktu itd. itp. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Poszkodowana  •  2013-03-07
Uniqa to wielka pomyłka !!! Jako osoba poszkodowana nie mam z kim rozmawiać. Likwidator jest bezkarny. Nie reaguje na żądne prośby. Likwidacja szkody trwa wieki. Pan tłumaczy się że jest mocno zapracowany. Nie odbiera telefonów, do Pana kierownika... zobacz całą opinię »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »