UNIQA

ul. Gdańska 132
90-520 Łódź

(65 opinii)

UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń SA działa na polskim rynku od 1990 r. UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń SA wchodzi w skład Grupy Ubezpieczeniowej UNIQA działającej na obszarze całej Polski.

zobacz więcej »

Dodaj opinię

65 Opinie

użytkownik
Ocena:
Od kilku lat w zakładzie pracy posiadam ubezpieczenie grupowe. Nigdy nie było problemów z wypłatą Zetelna firma skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Nie polecam, odszkodowanie za zalanie mieszkania, śmieszna kwota przyznana, wstyd..... skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Przestrzegam przed współpracą z firmą UNIQA. Przy przedłużeniu umowy OC na kolejny rok podnieśli opłatę z 996 na 2002 zl. Pomimo reklamacji uruchomili postepowanie egzekucyjne. Trzymajcie się od tej firmy jak najdalej!! skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Z końcem sierpnia miałam stłuczkę w Białymstoku. Mężczyzna wjechał we mnie na skrzyżowaniu. Mam stare auto. Okazało się, że ubezpieczony był w firmie UNIQA. Nigdy wcześniej o niej nie słyszałam. Jak zaczęłam czytać opinie to się przeraziłam. Nie znalazłam ANI JEDNEJ bardzo pozytywnej. Była dosłownie jedna, że "nie jest tak źle". Mimo to stwierdziłam, że cierpliwie poczekam i zobaczę co się wydarzy. Faktycznie, dość długo nikt się ze mną nie kontaktował. Po zgłoszeniu szkody dostawałam smsy i e-maile potwierdzające, że szkoda jest rozpatrywana. Po może dwóch tygodniach przyszedł sms, że niedługo ktoś się ze mną skontaktuje. Tak też się stało. Dostałam telefoniczną ofertę na 2150 zł za zderzak w starym lanosie... Powiem Wam że bardzo mnie ta kwota zadowoliła. Pomimo, że czekałam na tę decyzję 3 tygodnie, to było warto. Moja koleżanka miała stłuczkę w ostatnich dniach, w podobnych okolicznościach jak moje. PZU wyceniło jej szkodę na 250 zł. Nie mogłam w to uwierzyć... To było motorem napędowym by napisać firmie UNIQA dobrą opinię. Naprawdę nie mam podstaw, by cokolwiek złego powiedzieć :)bPZU się chowa! Pozdrawiam skomentuj opinię (2) »
użytkownik
Ocena:
Odszkodowanie za zalany pokój, sufit, sciany do malowania, ok 50 m2. Kwota 340zł. Wg stawek jakie stosuje uniqa dwukrotne pomalowanie 1m2 to 4,36 zł -robocizna+materiały! Nie polecam nikomu. W moim mieście stawka rynkowa to 8 zł, bez kosztów farby. W odpowiedziach mailowych uniqa stosuje niemieckie pozdrowienie.... skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
[Moderacja] . SZOKUJĄCY POZIOM IGNORACJI I BRAK PROFESJONALIZMU. PO WIELU LATACH BYCIA KLIENTEM MAM KŁOPOT Z UZYSKANIEM ODSZKODOWANIA. Od stycznia nie mam wyplaconego. Infolinia nie jest w stanie udzielić informacji. Na reklamację złożoną mailowo brak odpowiedzi. Do biura nie można się dodzwonić...\r\nNAJLEPIEJ NIE MIEĆ NIC WSPÓLNEGO. BIORĄ KASĘ W PRZYPADKU SZKODY MAJĄ W POWAŻANIU. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Śmiesznie niskie odszkodowanie przyznane w trybie "bezspornym". skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Firma działa poza prawem. Nie chciałem mieć nic wspólnego z Uniqa, ale sprawca chciał za OC zapłacić mniej. Przecież nie on będzie się z nimi prawował. Uniqa zawsze czeka do końca terminu, czyli oględziny i auto zastępcze po tygodniu, bo na rozpoczęcie sprawy mają właśnie 7 dni. Wycena rzeczoznawcy gotowa 8 dnia, ale zaczeka następne 30 dni, bo tyle mogą, a potem 14 dni na wypłatę. Na reklamację wyceny (połowa wartości) kompletny brak reakcji -nic. Na wystąpienia Rzecznika Finansowego odpowiadają kompletnie nie w temacie i to mimo przytoczonych konkretnych przepisów i paragrafów. Totalnie stracony czas, mają wszystkich i wszystko w dup.e. Sądu też się nie boją, mają droższych prawników. Oszukali mnie na 4 tysiące zł i dalej nie mam zamiaru tego darować. skomentuj opinię (2) »
użytkownik
Ocena:
Dla potencjalnych klientów - SZCZERZE ODRADZAM!. Naciągacze i tyle. W mojej rodzinie zgłoszona 3 szkoda - każda rozpatrywana długo, bez żadnej informacji ( jak nie zadzwonisz to się nie dowiesz). Oczywiście każda rozpatrzona negatywnie!. Miałem tam ubezpieczonych wiele rzeczy - została na szczęście tylko jedna. Infolinia tragedia, informacja tragedia, kontakt tragedia. Takie firmy powinny zniknąć z rynku!! Uniqa - UNIKAJ !!! Każda inna tylko nie ta. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
UNIQA TO [Moderacja] , ZANIŻAJĄ WYPŁATY ODSZKODOWAŃ !!! ZA ZALANE PÓŁ MIESZKANIA WYPŁACILI 150 ZŁ ODSZKODOWANIA..... OMIJAĆ UNIQA SZEROKIM ŁUKIEM TO [Moderacja] JAK SAMA NAZWA MÓWI UNIQA-JĄ WYPŁATY ODSZKODOWAŃ skomentuj opinię »
Dodaj opinię