Informacje Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o.

Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o.  - informacje

Od 30 maja 2014 roku Volkswagen Leasing GmbH prowadzi działalność w Polsce za pośrednictwem utworzonego Oddziału – Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce, z siedzibą w Warszawie.

W dniu 30 maja 2014 roku nastąpiło połączenie Volkswagen Leasing Polska Sp. z o.o., jako spółki przejmowanej, z Volkswagen Leasing GmbH, jako spółką przejmującą.

Przed połączeniem spółka prowadziła działaność jako Volkswagen Leasing Polska Sp. z o.o., która powstała w 1997 roku, a działalność operacyjną rozpoczęła w 1998 roku.

Spółka jest członkiem Związku Polskiego Leasingu oraz Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów.

Oferujemy usługi leasingu oraz finansowania i zarządzania flotą zarówno Klientom korporacyjnym, jak i średnim oraz małym przedsiębiorcom. Finansując zakup marek samochodowych koncernu Volkswagen, zapewniamy profesjonalne doradztwo flotowe oraz dostarczamy nowoczesne rozwiązania umożliwiające wygodne zarządzanie firmowym parkiem samochodowym.

Swoje rozwiązania produktowe tworzymy we współpracy z Volkswagen Financial Services AG, jedną z największych europejskich instytucji finansowych działających na rynku motoryzacyjnym. Korzystając z doświadczenia i wiedzy jej finansowych ekspertów przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę wyróżniającą się indywidualnym i profesjonalnym podejściem do każdego Klienta.

Źródło: strona instytucji

Dane teleadresowe Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o.

Dane teleadresowe Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o.

Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o.
Oddział w Polsce
Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa

Dostęp internetowy

Strona instytucji:
https://www.vwleasing.pl/

  • Konto osobiste w Volkswagen Bank GMBH Oddział w Polsce »