Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o.

Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o.
Oddział w Polsce
Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa

(25 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o.

użytkownik
~ Wika  •  2019-12-03
Najgorszy bank do wzięcia leasingu, pobierają opłaty za wszystko.. problemy z ubezpieczeniem samochodu w innym miejscu... opłaty za wskazanie właściciela samochodu przy otrzymaniu mandatu! ŻENADA...
użytkownik
~ Bartek72  •  2019-11-04
Witam! Stanowczo odradzam tą firmę. Metody windykacji i traktowania klienta rodem z czasów działalności [Moderacja] . Nie ma dyskusji czy życiowego podejścia do klienta. Gorąco przestrzegam przed tą firmą są bezwzględni, każdy kto prowadzi działa... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Bea  •  2019-10-30
Nigdy nie korzystajcie z leasingu w tym banku . Oszuści .zero albo mniej niż zero . Nie daj się omamić niskim oprocentowaniem leasingu
użytkownik
~ Iwona  •  2019-10-21
Niestety BARDZO ODRADZAM. Korzystałam z leasingu, niestety byłam zmuszona zamknąc działalność i wyjechać. Na infolinii otrzymałam informację, że nie mogę zwrocić leasingowanego samochodu (najem długoterminowy), a jedynym wyjsciem jest nie płacen... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Artur  •  2019-10-19
Przestrzegam przed [Moderacja] z sg lising oddział Katowice, niestety ja takiej opinii nie znalazłem i teraz same problemy. Brak kontaktu i o nic się nie można doprosic. Lepiej poszukać coś innego gdzie swoich klientów traktują poważnie.
użytkownik
~ bea  •  2019-10-17
Nigdy nie kupujcie samochodow z leasingiem tej firmy! Nierzetelna,brak kontaktu,niesolidosc,przeszacowanie polisy,zmuszanie klienta do wykupu takich przeszacowanych polis,ktore zabezpieczają klienta w nieadekwatnym wymiarze! konakt telefoniczny ... zobacz całą opinię »
  • Konto osobiste w Volkswagen Bank GMBH Oddział w Polsce »