Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o.

Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o.
Oddział w Polsce
Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa

(25 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o.

użytkownik
~ Mały  •  2018-02-01
Opłaty dodatkowe ukryte przed klientem, każdy papierek 90 zł. Wszystko cacy do czasu podpisanie umowy potem mają cię w d. Czas naciągaczy już mija całe szczęście. Rozsądni ludzie już kitu nie przyjmują bo się uczą na błędach innych. Są lepsze banki niech ten się zabiera.
użytkownik
~ TONA  •  2017-04-03
Witam wszystkich którzy myślą o leasingu w volkswagen ,ODRADZAM\r\nPosiadam Audi A6 po pierwszym roku użytkowania została mi wznowiona polisa OC I AC\r\nBagatela za 12500zł gdzie przy full wypasie w PZU to 6200 \r\noczywiście człowiek nie ma wyjśc... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Grzegorz Gawior  •  2016-09-20
Korzystam z leasingu w kilku firmach. Absolutnie Vw jest NAJGORSZY. Strasznie drodzy nic nie można z nimi ustalić. Zupełnie inne informacje uzyskuje się przy podpisywaniu umowy, a później mają cie w... Przy zmianie umowy na inny podmiot nieuzasadn... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Poznaniak  •  2016-05-17
Drodzy i naciągają, mam porównanie z z mLeasing i tam jest lepiej ale nie idealnie (np. za to że miałem szkodę z AC - szyba - musiałem za jakieś upoważnienie do likwidacji szkody płacić chyba 90 zł). mLeasing z tego co pamiętam dał upoważnienie d... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Andrzej  •  2015-12-04
Po wykupie długo sie czeka na fakture mimo ponaglen na infolini.
użytkownik
~ Maggot997  •  2014-12-10
Według mnie lepiej spróbować którejś z celowanych ofert w Raiffaisen. Korzystałem już z jednej przy zakładaniu firmy, a wiem, że od paru lat ich propozycje znacznie się rozwinęły.