Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o.

Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o.
Oddział w Polsce
Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa

(25 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o.

użytkownik
~ Krzysztof  •  2014-05-14
Mam leasing od roku, faktury przychodzą regularnie na początku miesiąca, czasu na uregulowanie jest około 2 tygodnie. Pozwolenie na wyjazd poza granice RP dostałem bez określenia do kiedy jest ważne, oczywiście usługa płatna (Masterlease dawał poz... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ presto  •  2012-09-04
W dwóch słowach: NIGDY WIĘCEJ! 1. skok Viboru jest interpretowany przez leasing w sposób co najmniej potęgowy, pod warunkiem, że jest dodatni. Ujemnego nie uwzględniają. 2. spóźnienie 3 dni powoduje opłatę manipulacyjną. 3. Na rozpatrzenie jak... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ dan  •  2012-08-15
leasing bardzo dobry!!! jestem bardzo zadowolony.. wkurzają mnie opinie innych że leasing nalicza opłaty za bzdurne rzeczy. niestety, ale muszą na tym zarabiać więc czytajcie tabele opłat przed wzięciem leasingu a nie pozniej narzekać
użytkownik
~ KateKR  •  2012-07-24
Zdecydowanie odradzam. W firmie panuje bałagan, pracownicy są niedouczeni bądź wzięci chyba z tzw. łapanki. Przy spłacie przed terminem jednej z umów były błędy w symulacji - zła wartość wykupu, dopiero po wykłóceniu się na infolinii konsultantk... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ obywatel UE  •  2012-07-19
Nie do przyjęcia w tej umowie leasingowejjest to, że na samochód, który jest w twoim użytkowaniu firma VL wydaje "pozwolenie" na poruszanie się poza granicami RP!!!. Oczywiście na za darmo, bo za to trzeba też zapłacić. W przeciwnym razie straszą ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ karolek  •  2011-03-28
Mam już drugi samochód u nich. I jest ok. warto by deler negocjował za ciebie. Jak chce sprzedać samochód i nie ma żadnych promocji to koszt 108/109 % jest realny. Mam też leasing w BRE i Toyocie . Straszny szajs zwłaszcza w BRE. Wprowadzają dodat... zobacz całą opinię »
  • Konto osobiste w Volkswagen Bank GMBH Oddział w Polsce »