A A A
drukuj

Pekao S.A. przyzna premię i pomoże w oszczędzaniu

Data publikacji: 2022.01.31 godz. 12:50
OCENA
3.8/5

Oprocentowanie 2,50% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym (przez pół roku) to obecnie jedna z najlepszych ofert wśród kont oszczędnościowych dostępnych na rynku. Właśnie tyle oferuje Pekao S.A. w ramach nowej promocji.

Fot: Pekao SA - konto bankowe

Oprocentowanie środków przechowywanych w bankach nadal nie napawa optymizmem, ponieważ inflacja jest wysoka. Na szczęście, od czasu do czasu zdarzają się ciekawe promocje. Jedną z nich niedawno wprowadził Bank Pekao S.A.. Jest to nowa oferta promocyjna dotycząca konta osobistego i Konta Oszczędnościowego. Bank spod znaku żubra proponuje dla nowych klientów wysokie oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym, premię za otwarcie konta osobistego z kartą oraz prowadzenie konta na bardzo preferencyjnych warunkach.

Wysokie oprocentowanie na koncie przez pół roku
Nasz opis promocji Banku Pekao S.A. rozpoczynamy od oferty oszczędnościowej dla nowych klientów, którzy podpiszą swoją pierwszą umowę o Konto Przekorzystne oraz Konto Oszczędnościowe. Dla takich osób przewidziano promocyjne oprocentowanie środków do 20 000 zł. Mowa o stawce 2,50% w skali roku, która obowiązuje przez pół roku (183 dni) od otwarcia Konta Oszczędnościowego. Oferta Banku Pekao S.A. dla nowych klientów jest bardzo atrakcyjna, mimo że konkurenci dość często też proponują promocyjne oprocentowanie środków na koncie oszczędnościowym. Takie oferty nierzadko dotyczą jednak mniejszych kwot (do 10 000 zł) i trwają jedynie przez 3 miesiące. Warto dodać, że osoba deponująca 20 000 zł na promocyjnym Koncie Oszczędnościowym z Pekao S.A., przez pół roku zarobi około 203 zł (po odprowadzeniu podatku dochodowy od osób fizycznych). Konto w promocji można otworzyć do końca marca 2022 r. w procesie na selfie (razem z Kontem Przekorzystnym), w Pekao24 lub PeoPay (po otwarcia konta osobistego) lub w każdej placówce banku.

Premia 100 zł to nie jedyna zaleta Konta Przekorzystnego
Konto Przekorzystne z Pekao S.A. to dobrze znany rachunek osobisty, który często gości w rankingach eBroker.pl. Aktualnie jego posiadacze mogą liczyć na premię wynoszącą 100 zł. Taka nagroda czeka na posiadaczy Konta Przekorzystnego z kartą Mastercard Debit FX i aplikacją PeoPay. W celu uzyskania premii, wspomniany rachunek osobisty trzeba otworzyć przez Internet do końca marca 2022 r. i spełnić następujące warunki w każdym z trzech pełnych miesięcy kalendarzowych:

  • jeden wpływ na konto o jednorazowej wartości min. 500 zł miesięcznie
  • przynajmniej cztery transakcje bezgotówkowe w miesiącu (wykonane kartą debetową lub aplikacją PeoPay)

Zaprezentowane warunki otrzymania premii 100 zł na pewno nie są trudne do spełnienia. Warto też nadmienić, że Konto Przekorzystne standardowo jest bezpłatne. Obecnie obowiązuje też dwuletnie zwolnienie z opłat dla nowych posiadaczy wspomnianego konta. Nie zapłacą oni za dwuletnią obsługę karty wielowalutowej Mastercard Debit FX do Konta Przekorzystnego i wypłaty gotówki ze wszystkich polskich bankomatów przy pomocy tej karty (również przez 2 lata).
Dowiedz się więcej »

Trzeba pamiętać, że niezależnie od opisywanej promocji, używanie aplikacji PeoPay jest darmowe. To jedna z najlepszych na polskim rynku aplikacji mobilnych banku, która zapewnia m.in. potwierdzanie wydatków do 120 zł po zbliżeniu twarzy, błyskawiczny podgląd salda kont bez logowania, a także dostęp do kantoru online oraz płatności Apple Pay, Google Pay i BLIK. Drugi największy polski bank od dawna jest liderem pod względem nowoczesnych rozwiązań.

 

Advertisement

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »