AXA DIRECT

Adres siedziby:
Avanssur S.A. Oddział w Polsce (AXA DIRECT)

ul. Chłodna 51
00-867 Warszawa

Infolinia AXA Direct:
22 599 9522

(183 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o AXA DIRECT

użytkownik
~ Damian   •  2019-10-09
Nie polecam tej firmy po wypadku nie z mojej winy tylko z winy klienta axa samochód mój trafił na płatny parking bo ja trafiłem do szpitala a AXA twierdzi że za parking gdzie stoi wrak mam zapłacić ze swojej kieszeni bo oni nie uznają mi faktury k... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Naiwn  •  2019-09-06
Nawet z kartą informacyjną ze szpitala 6 dni szukają potwierdzenia w placówce medycznej,gdzie kartą wysłana do Axy, [Moderacja] do potęgi
użytkownik
~ Marcin  •  2019-08-13
W AXA pracują ludzie, którzy są manipulantami i kłamczuchami. Przekierowano mnie z rankomatu do Axa i baba, bo to nie pani, tylko babsko wredne kliknęło, że zawieram umowę, chociaż wielokrotnie zaznaczałem podczas rozmowy, że chodzi mi tylko o of... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Woldo  •  2019-08-07
Zdecydowanie odradzam! Przez kilka lat korzystałem ze wszystkich nieomal opcji ubezpieczenia (dom, auta, ubezpieczenie turystyczne od sportów zimowych itp.) W lutym 2019 roku uległem poważnemu urazowi na stoku we Francji i...zaczęło się. Musiałem ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ autoLand  •  2019-07-29
Axa to tragedia - załatwić coś przez telefon to minimum 30minut do 1godziny, obsługa niekompetentna, trudne sprawy ich przerastają i się chamsko rozłączają, handluję samochodami i mam do czynienia z różnymi ubezpieczycielami, z innymi nie mam praw... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Maksymilian  •  2019-07-10
Odnoszę wrażenie że pracują tam tylko [Moderacja] . Wpisali mi szkodę pojazdu którego nie byłem właścicielem . Próbuję ubezpieczyć samochód a dowiaduję się że wpisaną mam szkodę ! Zgłoszona sprawa do tych cymbałów 1.07.2019 ( rozmowę nagrałem ) tw... zobacz całą opinię »
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »