AXA DIRECT

Adres siedziby:
Avanssur S.A. Oddział w Polsce (AXA DIRECT)

ul. Chłodna 51
00-867 Warszawa

Infolinia AXA Direct:
22 599 9522

(169 opinii)

Opinie o AXA DIRECT

użytkownik
~ Nela  •  2019-04-23
Ocena:
Nie polecam, strasznie naciągają na OC w przypadku kontynuacji umowy jeśli w poprzednim roku była stłuczka nawet niewielkie zarysowania chcieli grubo ponad 5 tysięcy za ubezpieczenie śmiechu warte w kontakcie telefonicznym też niewiele pomogli obn... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Aga  •  2019-04-02
Ocena:
Masakra, dział korporacyjny, jak podpisać umowę to dzwonią, kontaktują się , odbierają telefony byle podpisać ,:( , a kiedy dojdzie do szkody to zero kontaktu , nie odbierają telefonów, nie odpowiadają na pisma i maile ,:(, . Co dalej nie wiem . Już nigdy nie podpiszę umowy z oszustami . dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ mario  •  2019-03-14
Ocena:
odradzam! lepiej dopłacić więcej i mieć w pzu dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ max  •  2019-03-14
Ocena:
Dziś dział korporacyjny pokazał na co go stać. Po likwidacji biura podróży Olimp AXA po prostu przerosła samą siebie. Zlewanie klienta i głupie tłumaczenia Pani Karolina Z. po prostu masakra. Kobieta nie powinna tam w ogóle pracować. Ona pracuje w... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Dorota  •  2019-02-19
Ocena:
Mialam 2 stluczki nie z mojej winy. W kazdym przypadku obsluga byla sprawna i profesjonalna. Pieniadze na koncie mialam do 2 tygodni. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Beti  •  2019-02-07
Ocena:
Nie polecam bardzo nie polecam na wypłatę odszkodowania Czekam już prawie pół roku Aczkolwiek w mailu zostałam poinformowana że już wypłata wyszła jest to jedno wielkie oszustwo na infolinię jak pracują osoby które w ogóle o niczym nic nie wiedzą ... zobacz całą opinię »
  • Konto Proste Zasady w Getin Noble Bank »