Deutsche Bank Polska

Adres siedziby:
Deutsche Bank Polska S.A.
ul. Lecha Kaczyńskiego 26
00-609 Warszawa

(299 opinii)

Opinie o Deutsche Bank Polska

użytkownik
~ TomManiak  •  2008-10-05
Ocena:
Kredyt mieszkaniowy w Deutsche Bank to dobry wybór. Ze względu na fakt, że brałem kredyt mieszkaniowy na podstawie dochodów uzyskiwanych za granicą miałem ograniczony wybór banków. Zdecydowałem się na kredyt hipoteczny w Deutsche Bank. Główną zale... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Beata  •  2008-10-04
Ocena:
Polecam wszystkim korzystanie z usług Deutsche Banku, po pierwsze założenie konta przebiega bardzo szybko bez żadnych problemów, wszystkie dokumenty dostarczane są przez kuriera bardzo szybko, 100% zaufania oraz masz własnego opiekuna, do którego ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Anonim  •  2008-10-02
Ocena:
Jestem klientem od kilku lat. Polecam szczególnie obsługę opiekuna jak i obsługę konta przez Internet np. przelew - 0 pln dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Tomek  •  2008-09-05
Ocena:
Wniosek złożyłem 15 sierpnia. Decyzje o kredycie mieszkaniowym otrzymałem dopiero w połowie września. Wszystko ciągnie Sie jak makaron, dziś miałem wpłacić developerowi pieniądze a dopiero podpisałem umowę, bo DB jeszcze znalazł jakieś rzeczy do w... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Lanczek  •  2008-08-11
Ocena:
Myślę sobie, że jeśli tymi kredytami W Deutsche Banku będą zajmować się ci sami analitycy co kredytami do kont osobistych to Klienci będą mieli niezły problem. Osobiście posiadam konto w DB PBC od roku 2004 w typie pakiet investor. Aktualnie wycof... zobacz całą opinię »

Oddziały Deutsche Bank Polska

Kraków ul. Sarego 2 zobacz na mapie »
Kraków os. Centrum D 1 zobacz na mapie »
Kraków ul. Starowiślna 88 zobacz na mapie »
Kraków ul. Ujastek 1 / Budynek S HTS zobacz na mapie »
Kraków ul. Wrocławska 43 a zobacz na mapie »
  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »