Deutsche Bank Polska

Adres siedziby:
Deutsche Bank Polska S.A.
ul. Lecha Kaczyńskiego 26
00-609 Warszawa

(299 opinii)

Opinie o Deutsche Bank Polska

użytkownik
~ admin  •  2018-11-21
Część detaliczna Deutsche Bank Polska S.A. została połączona z Santander Bank Polska S.A. 9 listopada 2018 roku. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Pigwa  •  2018-10-19
Świetnie że Was ktoś kupił, bo jak to niemiecki szajs, ten bank też taki był. \"0\" dbałości o pozostanie na odpowiednim poziomie profesjonalizmu, innowacyjności, mobilności i przede wszystkim kompatybilności z innymi urządzeniami w tym unixem. Ma... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Paulina  •  2018-09-29
Porażka. Brak profesjonalizmu. Opiekun umowy kredytowej nie potrafi pomóc w zrozumieniu pism z banku, raz usłyszałam "musi Pani to sama wyjaśnić", A innym razem opiekun nawet nie zajął się sprawą! Nie odezwał się. Dzwonił, kiedy chciał wcisnąć kol... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Joanna  •  2018-08-08
Makabra, czekam, czekam. Centrala długo.....weryfikuje dokumenty. Nie znam drugiego takiego banku! Odradzam korzystanie z ich usług! dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Jerry  •  2018-07-17
W życiu bym nowe wybrał tego banku, gdybym nie był zmuszony do korzystania z jego usług przez kredyt. Strona internetowa to jakaś porażka. Poprzednia wersja jeszcze jakiś dawała radę, ale to co teraz zrobimy to jest po prostu parodia. Nic nie możn... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Magic  •  2018-07-10
Chyba najgorszy bank na rynku, kompletny brak aplikacji na smartfony !!! Trzeba korzystać z bankowości Web'owej. Wymuszanie zmiany hasła bez możliwości odroczenia tej operacji pod rygorem braku dostepu do bankowości !!! Totalna porażka, nie polecam. dodaj swój komentarz »

Oddziały Deutsche Bank Polska

Kraków ul. Sarego 2 zobacz na mapie »
Kraków os. Centrum D 1 zobacz na mapie »
Kraków ul. Starowiślna 88 zobacz na mapie »
Kraków ul. Ujastek 1 / Budynek S HTS zobacz na mapie »
Kraków ul. Wrocławska 43 a zobacz na mapie »