Deutsche Bank Polska

Adres siedziby:
Deutsche Bank Polska S.A.
ul. Lecha Kaczyńskiego 26
00-609 Warszawa

(299 opinii)

Opinie o Deutsche Bank Polska

użytkownik
~ Klient  •  2017-11-07
Ocena:
Jest to najgorszy bank z jakim mialem do czynienia , posiadam w nim kredyt hipoteczny i jak najszybciej chce uciekać od nich dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Niezadowolona  •  2017-10-26
Ocena:
Witam. Deutsche Bank jest najgorszym bankiem. Brak szacunku dla klienta w czerwcu zamknęłam konto a pod koniec października jest jeszcze aktywne. Nie dostałam odsetek zaginęły w akcji. Omijajcie ten bank z daleka. Nie mogę się z nikim skontaktować... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Wojtek  •  2017-10-06
Ocena:
Kłamią, warunki okazują się inne od wynegocjowanych, maja w nosie klienta w punktach obsługi, wysłane karty płatnicze nie docierają... jak na 1 bank to dość dużo "wpadek". Zamykam u nich 3 konta, to niebezpieczna instytucja. Zdecydowanie odradzam. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ młody  •  2017-10-03
Ocena:
Od dwóch tygodni czekam na odpowiedz z banku na złożony wniosek o otwarcie rachunku dla firm, wysłałem emeila z pytaniem o losy mojego wniosku. Brak odpowiedzi. Czy to jest dobry bank? Bez komentarza. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Mefju  •  2017-09-29
Ocena:
Żenujący bank. Brak jakiegokolwiek szacunku do czasu klienta. Chciałem wypłacić pieniądze z zamkniętego rachunku, pani z punktu obsługi kazała mi usiąść i poczekać. Czekałem jakieś 15 minut, żeby usłyszeć że dostanę telefon gdy tylko będzie możliw... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Nowy klient DB  •  2017-08-25
Ocena:
Wlasnie staram sie otworzyć kontoo firmowe w oddziale DB przy Kondratowicza. Wiem ze obecnie wszystko można zrobic przez Internet ale przyszłam do oddziału. A Tu nie ma dialogu. Nie padlo zadne pytanie ze strony pracowników. A przepraszam jedno... zobacz całą opinię »

Oddziały Deutsche Bank Polska

Kraków ul. Sarego 2 zobacz na mapie »
Kraków os. Centrum D 1 zobacz na mapie »
Kraków ul. Starowiślna 88 zobacz na mapie »
Kraków ul. Ujastek 1 / Budynek S HTS zobacz na mapie »
Kraków ul. Wrocławska 43 a zobacz na mapie »
  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »