Ferratum Bank

(82 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

82 Opinie

użytkownik
Ocena:
oszuści, proszę uważać... mój partner udał się do placówki banku i po konsultacji z doradcą podpisał umowę na pożyczkę, której zabezpieczeniem był nasz przelew na (bagatela) 2,5 tys zł. przelew wyjdzie "natychmiast" i "dziś, najpóźniej jutro będzie na Pana koncie razem z kaucją"... minął tydzień, jak się Państwo domyślacie, na konto nie przyszedł nawet złamany grosz... według umowy bank miał "5 dni pracujących" na przesłanie pożyczki. doradca podał numer do "administracji", z którą nie udało nam się połączyć... natomiast w BOK, gdy odebrali telefon po trzech dniach prób połączenia się z nimi, poinformowano nas, że kwota zabezpieczenia jest "za niska" - ta, której BANK zażądał - i że podobno wysłano do nas pismo z wypowiedzeniem umowy (które zaginęło, jak widać gdzieś po drodze), a pieniądze zostaną nam "natychmiast" zwrócone... one też chyba zaginęły po drodze... ps. radziłabym również zdrowy dystans do pozytywnych komentarzy i opinii o tym banku, ponieważ instytucje, które obracają naszymi pieniędzmi stać na pozycjonowanie stron, oraz opłacanie ludzi, którzy zawodowo zajmują się poprawianiem wizerunku firmy np. poprzez komentarze i oceny z różnych IP

Komentarze (1)

użytkownik
~ Monika  •  2016-08-25
Oni nie pobierają zabezpieczeń. Poza tym po co ci była pożyczka skoro Ferratum udziela maksymalnie do 5 tys. a ty miałaś jej połowę - skoro miałaś na zabezpieczenie. No i oni nie mają siedzib stacjonarnych, Wszystko robisz on line ewentualnie przez telefon. Strasznie kłamiesz. Ja brałam dwa razy. Płaciłam wzorowo więc nie było problemów choć ponad 25% kosztów na miesiąc to potwornie drogo. 400 zł a musiałam oddać 513. Ale fakt że dali w kilka minut i bez zbędnych pytań. Na sytuacje awaryjne może być.
dodaj komentarz +
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »