Ferratum Bank

(82 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

82 Opinie

użytkownik
Ocena:
Ferratum to zdecydowanie NAJGORSZA firma pożyczkowa z jakiej korzystałam!!! Naciąganie i brak szacunku do klienta, który ma prawo dowiedzieć się za co płaci! Zatrudnianie niekomptentnych ludzi - specjalistów ds. windykacji takich jak K.A., który nie ma opanowanych nawet podstaw kontaktu z klientem, nie mówiąc już o szacunku do człowieka, stawia firmę w bardzo złym świetle. A później na bezczela, po takim traktowaniu, wysyłają mi spam "zachęcający" do skorzystania z oferty ponownie - nigdy więcej! Jeżeli ktoś się zastanawia to każda inna konkurencja będzie lepsza - chociażby Vivus, InCredit, Via, Lendon, Filarum. Szczerze radzę trzymać się od Ferratum z daleka!!!

Komentarze (2)

użytkownik
~ toja  •  2017-05-30
Zgadzam się z Twoim wpisem . Moje zdanie jest takie samo o tych lichwiarzach . Ale w moim przypadku źle trafili i troszkę im utrę pewność .
użytkownik
~ zdegustowana  •  2019-04-11
Tez uwazam ze fatalnie traktuja klienta i przekazuja mylne informacje
dodaj komentarz +
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »