Generali Ubezpieczenia

ul. Postępu 15B
02-676 Warszawa

(35 opinii)

Opinie o Generali Ubezpieczenia

użytkownik
~ Bartek  •  2019-03-11
Jedno biuro we Wrocławiu. Brak nr telefonu w biurze ! Nie sposób się umówić. Przy wypłacie wartości polisy musiałem potwierdzać podpis u notariusza. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Maciej  •  2019-02-15
To jedna z lepiej działających firm. Mam duże doświadczenie w tym temacie. Przeszedłem z PZU I JESTEM zadowolony. Bardzo dobry kontakt i ceny polis. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Wicek  •  2018-11-01
Składki chętnie przyjmowali co miesiąc przez kilka lat a jak się stało nieszczęście i trzeba się było poddać operacji to nic nie wypłacili mimo, że według mnie i kliku lekarzy była zawarta w katalogu ubezpieczonych ryzyk. Jednak ich orzecznik stwi... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Magdalena  •  2018-04-16
Generali nie wyplaca odszkodowania, nie bo nie. Wystarczy zerknac na ostatnie kary finansowe, jakie dostali. Zbyt male skladki, co jest rownoznaczne z brakiem wyplat odszkodowania. Z tego zyja [Moderacja] . dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ ag  •  2017-12-13
1. Celowo opóźnili zwrot ubezpieczenia za 5 miesięcy ze sprzedanego auta, (inny paragraf w wypowiedzeniu umowy). 2. Żądanie zapłaty za pośrednictwem windykacji (Kruk) za polisę OC której nigdy nie miałem. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ DAREX  •  2017-11-29
Mimo że od 14 miesięcy nie jestem posiadaczem auta---sprzedałem go,i wyrejestrowałem w komunikacji,,,to wciąż dostaje ponaglenia,,o zapłatę składki OC---paranoja,,,jeden wielki bałagan,,,i jeszcze oddali mój rzekomy dług,do firmy windykacyjnej,,,,NIGDY WIĘCEJ GENERALI,,, dodaj swój komentarz »