Generali Ubezpieczenia

ul. Postępu 15B
02-676 Warszawa

(35 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Generali Ubezpieczenia

użytkownik
~ Bartek  •  2019-03-11
Jedno biuro we Wrocławiu. Brak nr telefonu w biurze ! Nie sposób się umówić. Przy wypłacie wartości polisy musiałem potwierdzać podpis u notariusza.
użytkownik
~ Maciej  •  2019-02-15
To jedna z lepiej działających firm. Mam duże doświadczenie w tym temacie. Przeszedłem z PZU I JESTEM zadowolony. Bardzo dobry kontakt i ceny polis.
użytkownik
~ Wicek  •  2018-11-01
Składki chętnie przyjmowali co miesiąc przez kilka lat a jak się stało nieszczęście i trzeba się było poddać operacji to nic nie wypłacili mimo, że według mnie i kliku lekarzy była zawarta w katalogu ubezpieczonych ryzyk. Jednak ich orzecznik stwi... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Magdalena  •  2018-04-16
Generali nie wyplaca odszkodowania, nie bo nie. Wystarczy zerknac na ostatnie kary finansowe, jakie dostali. Zbyt male skladki, co jest rownoznaczne z brakiem wyplat odszkodowania. Z tego zyja [Moderacja] .
użytkownik
~ ag  •  2017-12-13
1. Celowo opóźnili zwrot ubezpieczenia za 5 miesięcy ze sprzedanego auta, (inny paragraf w wypowiedzeniu umowy). 2. Żądanie zapłaty za pośrednictwem windykacji (Kruk) za polisę OC której nigdy nie miałem.
użytkownik
~ DAREX  •  2017-11-29
Mimo że od 14 miesięcy nie jestem posiadaczem auta---sprzedałem go,i wyrejestrowałem w komunikacji,,,to wciąż dostaje ponaglenia,,o zapłatę składki OC---paranoja,,,jeden wielki bałagan,,,i jeszcze oddali mój rzekomy dług,do firmy windykacyjnej,,,,NIGDY WIĘCEJ GENERALI,,,