Generali Ubezpieczenia

ul. Postępu 15B
02-676 Warszawa

(35 opinii)

Opinie o Generali Ubezpieczenia

użytkownik
~ Klient  •  2017-11-09
Półtorej miesiąca czekam na potwierdzenie ubezpieczenia po zakupie samochodu i przesłaniu wszystkich dokumentów. Zbywanie klienta przez telefon przez pracowników którym się nawet na maila odpisać nie chce. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ żanetka  •  2016-03-25
Jestem super zadowlona z ich usług. przeszłąm z pzu do nich i w zasadzie ubezpieczyłam wszytsko. teraz zastanawiam sie nad ubezpieczeniem na życie, duzo negatywnych opinii jest ale ja słyszłam sporo dobrego od znajomych. Zresztą sama tez mam dobre... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Sławek G  •  2015-11-24
Moją sprawą zgodził się zająć nawet Rzecznik Ubezpieczonych. Oszczędzałem w GENERALI przez 15 lat w Otwartym Funduszu Emerytalnym, gdy po 15 latach zdecydowałem się przenieść do ING, i zażądałem wypłaty wartości wykupu polisy. NIE ODPOWIEDZIELI NA... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ P_o_s_z_k_o_d_o_w_a_n_a  •  2015-06-30
Najgorsza firma jaka może być!!!\\\\r\\\\nW zyciu nie spotkałam gorszej firmy ubezpieczeniowej. Źle informują o sompletowaniu dokumentacji wogóle odbijanie piłeczki od poszkodowanego do sprawcy . Ponad miesiąc czasu oczekiwania na decyzję, a w koń... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Najgorsze T.U. GENERALI  •  2015-05-05
Walczę o odszkodowanie z O.C. sprawcy wypadku. Minął już 133 dzień bez odszkodowania. W 90 dniu napisali pismo z odmową wypłaty odszkodowania ze względu na brak potwierdzenia ze strony sprawcy. Oczywiście oświadczenie wypisane na miejscu zdarzenia... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Automobilista  •  2015-02-21
Witam Nie polecam wręcz odradzam korzystanie z usług generali. Towarzystwo po szkodzie komunikacyjnej zachowuje się jakby klient byłby "szkodnikiem" , infolinia całkowicie nie odpowiedzialna (aczkolwiek kontakt natychmiastowy nie trzeba czekać ).... zobacz całą opinię »