Generali Ubezpieczenia

ul. Postępu 15B
02-676 Warszawa

(35 opinii)

Opinie o Generali Ubezpieczenia

użytkownik
~ marek  •  2014-11-04
Kompletne dno. Zalało mi dom z powodu ulewnego deszczu. Pomimo ubezpieczenia w zakresie rozszerzonym odmówiony wypłaty odszkodowania. 35 punktów w których zalanie nie obowiazuje miedzy innymi wodą deszczową. Chore. Nie polecam krętaczy. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ By_ły  •  2014-11-03
Totalna PORAŻKA - składki zdzierają, sobie prowizję naliczają a zysków jakoś nie widać. w ciągu kilku lat straciłem ponad 2 tyś. zł. Jeśli coś potrzebujesz od nich to brak jakiegokolwiek kontaktu. Na wysyłane uwagi odpowiedź lakoniczna za miesiąc. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ lysart  •  2014-09-16
Produkt: Ubezpieczenie na życie z inwestycją kapitałową. Do siebie mam pretensję, że się dałem wkręcić, nie przeczytałem dokładnie polisy itp. Sprzedawca powtarzał jak mantrę 5 lat... okazało się, że 5 lat to muszę wpłacać a drugie 5 aby nie strac... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ mrm  •  2014-08-29
Jak chcecie mieć problemy przy szkodzie, to polecam. Słowem dramat dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ sylwia1004  •  2014-05-07
nie polecam tej firmy jeśli nie chcecie walczyć z niekompetencją brakiem wiedzy i narażać się na dodatkowe koszty. Komplikują wszystko szczególnie w OFE gdybym wiedziała ile nerwów i pieniędzy będzie mnie to kosztować nigdy nie wybrałabym tej firm... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Luk_as  •  2013-11-26
Miałem mały wypadek a auto było ubezpieczone autocasco w Generali, za 3 dni był rzeczoznawca, wypłacili w zasadzie tyle ile trzeba było. Mam również w tej firmie program inwestycyjny oraz ubezpieczenie grupowe i jestem w pełni zadowolony. W szczeg... zobacz całą opinię »