Getin Leasing

Getin Leasing S.A. – działalność zakończona 1 lutego 2018 r.

Uprzejmie informujemy, że 1 lutego 2018 r., w wyniku fuzji prawnej spółek: Idea Leasing S.A. i Getin Leasing S.A. powstała firma Idea Getin Leasing S.A.

Wszystkich zainteresowanych działalnością i aktualnościami Idea Getin Leasing S.A. zapraszamy na nowy profil:

https://www.ebroker.pl/banki-opinie/idea-getin-leasing/1589/0

(26 opinii)

Opinie o Getin Leasing

użytkownik
~ admin eBroker.pl  •  2018-09-21
Ocena:
Getin Leasing S.A. - działalność zakończona 1 lutego 2018 r.\r\nUprzejmie informujemy, że 1 lutego 2018 r., w wyniku fuzji prawnej spółek: Idea Leasing S.A. i Getin Leasing S.A. powstała firma Idea Getin Leasing S.A. \r\nWszystkich zainteresowanyc... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Miko  •  2018-09-20
Ocena:
Omijajcie!!! Kary, potrącenia, brak kontaktu z centralą, z windykacja ordynarna i arogancka - omijajcie. Pożegnam ich i nigdy więcej z nimi. Mam Leasing w PKO gdzie mam wsparcie, w Getin Leasing nie oczekuj niczego tylko płać!!! dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Pantera  •  2018-09-11
Ocena:
Jeszcze rok muszę się z nimi męczyć.Tragedia ,wystawiają co jakiś czas faktury na kwotę 178 zł i nie wiadomo o co chodzi,za co. [Moderacja] !!!!Przygotowali mi pakiet ubezpieczeń samochodu o 1 tys zł wyższy niż Centrum Finansowe w Kaliszu.\r\nOmijajcie ich!!! dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Magda   •  2018-08-30
Ocena:
Omijać szerokim łukiem teraz i ja to wiem - bardzo niekorzystne oprocentowanie , doliczanie opłat do wszystkiego masakra Teraz już wiem dlaczego tak łatwo jest u nich coś wziąć Chce spłacić wczesniej auto to doliczają ponad 5 tys za wcześniejszą spłatę Nie zasługują na żadną gwiazdkę !!!!! dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ king  •  2018-08-26
Ocena:
Dla mnie oferta najlepsza na rynku.Dobra konkurencja dla finansowania dla salonów sachodowych.Gorąco Polecam. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Andix  •  2018-07-04
Ocena:
Wszystkim odradzam ten pseudo leasing. Zostałem przez nich oszukany i okradziony na kwotę ok. 85000 zł. Dodatkowo złożyli na mnie zawiadomienie do prokuratury z którego się z podkulonym ogonem musieli wycofać. Najpierw zawiadomienie do prokuratur... zobacz całą opinię »
  • Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska S.A. »