Opinie o Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeniowe

użytkownik
~ Piotr  •  2018-08-08
Ocena:
Nieuznali wyplaty odszkodwania synowi za złamany palec ,robia wszystko aby unikac klienta ,z takimi to do sadu powinno się isc ,pieniądze biora za ubezpieczenie ale odszkodowan niechca wyplacic . dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Sylwia  •  2018-07-27
Ocena:
Zdecydowanie odradzam. Ta firma to zwykli oszuści. Pomimo udokumentowanego faktu zalania: zdjęcia, interwencja straży pożarnej dostaliśmy odmowę wypłaty odszkodowania bo jak twierdzą " rzeczoznawca nie zastał wody" po miesiącu od zalania ? A mieni... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Karolina  •  2018-07-23
Ocena:
Tragedia, obsługa- dno, konsultanci niedouczeni, nie odpowiadają na maile, listy polecone a nawet pisma, które się dostarczy do ich siedziby. Wypłata odszkodowania drastycznie zaniżona. Walczę z nimi już od lutego. Powinni to towarzystwo zamknąć i... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ andrzej krawczyk  •  2018-07-19
Ocena:
Opinia jaką mogę wydać o tej firmie to po prostu MASAKRA. Zapewne wielu czytających te opinie myśli sobie że s one wynikiem frustracji oczywistych przy odmowie świadczenia ale moja MASAKRA dotyczy ogółu obsługi. Przedmiotem ubezpieczenia jest jach... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Mr robot  •  2018-07-17
Ocena:
Goathaer TU S.A. nie respektuje art. 28a ust. 1 tj. wypowiedzenie umowy odnowionej w celu uniknięcia podwójnego ubezpieczenia. Pomimo wypowiedzenia ubezpieczenia w Goathaer TU S.A. z art. 28a ust. 1 i ubezpieczenia w innym Towarzystwie Ubezpieczen... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Honda akord 95  •  2018-07-10
Ocena:
Wartość naprawy 8000 zł, a wypłacił 1300zl z względu na wartość samochodu, nikomu nie polecam. Ubezpieczyciel dno. Nie polecam najgorszemu wrogowi. dodaj swój komentarz »
  • Pożyczka przekorzystna w PEKAO S.A »