Opinie o Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeniowe

użytkownik
~ Raszki  •  2018-06-13
Ocena:
Zdecydowanie nie polecam. Sprawca z OC w Gothaer, w kolizji w ucierpialo łącznie 6 aut. Policja jednoznacznie stwierdza winę ich ubezpieczonego, karze go dodatkowo mandatem - odmawiają wypłaty i zwalają winę na mnie. Działają przecież na szkodę sw... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Oszukana  •  2018-05-23
Ocena:
Najgorsza na świcie ubezpieczalnia nie polecam nikomu, miałam włamanie do domu(jest w trakcie budowy) okradli nas na sporą kwotę a ubezpieczalnia twierdzi że nie było dobrych zabezpieczeń ale w trakcie ubezpieczenia nie pytają o nic, a później szu... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Paul  •  2018-04-17
Ocena:
Szkoda w ubezpieczeniu domu jednorodzinnego po ulewie i wyładowaniach atmosferycznych.Piąty dzień próbuje uzyskać PIN do teczki szkodowej-tak ,tak już Panu wyślemy-i tak przez 5 dni,w końcu sie wk.... i dzwonię czy tam [Moderacja] na infolinii p... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Gabiga   •  2018-04-06
Ocena:
U mnie twierdzą że nie mam komina W mieszkaniu to po co była straż pożarna która przesłała papiery z interwencji do Was MODERACJA nie polecamy nie zapłacili Ani zl MODERACJA dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ ROBERT gabiga  •  2018-04-06
Ocena:
MODERACJA to są takie same firmy jak te MODERACJA para Banki sąsiad zapalił komina z jego winy dostał mandat i komin do rozbiórki komin jest wspulny twierdzą że komin nie jest częścią mojego zamieszkania i odmówili odszkodowania mimo że inżynier b... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Michał  •  2018-04-03
Ocena:
Ostatnio miałem wątpliwą przyjemność kontaktu z Towarzystwem Gothaer przy okazji likwidacji szkody z OC sprawcy. Orzeczona została szkoda całkowita, co nie budziło wątpliwości. Problemy zaczęły się później. Ubezpieczyciel sobie tylko znanym sposob... zobacz całą opinię »
  • Pożyczka przekorzystna w PEKAO S.A »