Grupa BPS

Adres siedziby:
Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna
ul. Grzybowska 81
00-844 Warszawa

Infolinia Banku BPS:
801 321 456
+48 86 215 50 00 (również z zagranicy)

(36 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Grupa BPS

użytkownik
~ Klient   •  2019-02-09
Od 3 dni nie mogę się zalogować żeby zrobić przelewy cały czas błąd aplikacji to jest chore nie mogąc się dostać do własnej kasy. To chyba jakiś żart ten bank a widząc po wpisach nie jednostkowe to przypadki i nikt z tym nic nie robi. Grunt że obracają człowieka pieniędzmi, resztę maja w d.... Masakra.
użytkownik
~ Klient   •  2019-01-13
Do jasnej cholery może ktoś wreszcie zrobi porządek chce wydrukować potwierdzenie wpłaty i wyrzuca mnie ze strony bez wylogowania. Czy ludzie z BPS nie czytają opinii ten bank to totalna porażka. Jak nie błąd serwera to inne problemy co za szajs.
użytkownik
~ Klient   •  2018-12-08
Ten bank to totalna masakra, ciągle błąd serwera, nie można zrobić przelewów a jeśli już środki nie są odliczane na bieżąco od rachunku. Widzę po wpisach innych że też marnie i dziwię się, że ktoś o to nie zadba w końcu. Widać klientów maja w głębokim powazaniu. Istny muppet show.
użytkownik
~ Ola  •  2018-10-23
Masakra nie polecam pobieraja kosmiczne pieniądze za opłaty czy jak to ładnie ujmuja przelew wewnętrzny.nie nie nie polecam
użytkownik
~ W......ny  •  2018-06-26
Ludzie! Cały dzień czekam na zaksięgowanie wpłaty w waszym banku z ror-u na kartę kredytową.To jest nie do wiary!!Ile to można robić???Drugiego takiego nie ma!Zadbajcie o swoich klientów bo ich szybko stracicie.
użytkownik
~ BPS śmierdzi  •  2018-01-29
Najgorszy bank z jakim miałam do czynienia. Opiekun kredytu co chwilę się zmienia, zero kontaktu, placówka nie odbiera telefonów. Kretyni nie potrafią liczyć i co chwilę wychodzą im problemy których nie ma, bo źle dodali do siebie dwie liczby.

Oddziały Grupa BPS

Kraków Bożego Ciała 23 zobacz na mapie »
Kraków Bożego Ciała 23 zobacz na mapie »
Kraków Bożego Ciała 23 zobacz na mapie »
Kraków Mogilska 1 zobacz na mapie »
Kraków KOBIERZYŃSKA 93 zobacz na mapie »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • VeloKonto w VeloBank »