HDI Asekuracja

Al. Jerozolimskie 133A
02 - 304 Warszawa

(28 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o HDI Asekuracja

użytkownik
~ Sylwek  •  2012-08-20
Ja nie miałem ani z firmą, ani z oddziałem w Szczecinie trudności i nieprzyjemnych historii. Wykupiłem u nich OC, które miałem do sprzedania samochodu, w zeszłym roku, teraz ubezpieczam dom. Uważam ich za dobrego ubezpieczyciela.
użytkownik
~ Darek  •  2012-08-16
Jestem u nich ubezpieczony cztery lata. Żadnej wpadki z moim udziałem nie zaliczyli. Pamiętam, że jak miałem stłuczkę, przeciągnęła się wypłata odszkodowania owszem, ale część winy leżała po drugiej stronie, która dość długo zwlekała z przesłaniem... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Paweł M.  •  2012-08-08
Przestrzegam wszystkich przed tą ubezpieczalnią, posiadam firmę transportową i miałem doczynienia z różnymi ubezpieczaniami, ale ta jest najgorsza!!! Na dzień dobry starają się udowodnić klientowi, że jest malutki i nic nie może, jak klient się ni... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ SARA  •  2012-08-02
TRAGEDIA!!!!!! LUDZIE STRZEŻCIE SIĘ TEJ UBEZPIECZALNI .FIRMA WYPŁACA ŚMIESZNE ODSZKODOWANIA.ZA STŁUCZKĘ PRZEZ KLIENTA HDI DOSTAŁAM 1000zł GDZIE W KAŻDEJ INNEJ DAJĄ ZA TE SAME SZKODY 3000zł.JESZCZE DO TEGO PROBLEMY STWARZAJĄ... NIGDY WIĘCEJ NIE C... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Mateo  •  2012-07-30
Ubezpieczyłem u nich auto już jakiś czas temu. Miałem z raz kolizję z innym autem, gdzie trochę mnie poharatało, wtedy bez problemu wypłacili mi odszkodowanie. Wystarczy się w czytać w umowę, w jakich wypadkach wypłacają, a w których nie, pieniądze, i nie trzeba będzie bić takiej piany.
użytkownik
~   •  2011-11-21
Po prostu tragedia! Miałem kolizje nie z mojej winy. winowajca to klient hdi. sprawa miała zostać rozwiązana bez gotówkowo. nie dość że o rzeczoznawce musiałem walczyć sam, po czekaniu na niego ok 13 dni sam tam pojechałem, to dostałem protokół na... zobacz całą opinię »
  • Konto osobiste w Volkswagen Bank GMBH Oddział w Polsce »