HDI Asekuracja

Al. Jerozolimskie 133A
02 - 304 Warszawa

(28 opinii)

Opinie o HDI Asekuracja

użytkownik
~ Sylwek  •  2012-08-20
Ja nie miałem ani z firmą, ani z oddziałem w Szczecinie trudności i nieprzyjemnych historii. Wykupiłem u nich OC, które miałem do sprzedania samochodu, w zeszłym roku, teraz ubezpieczam dom. Uważam ich za dobrego ubezpieczyciela. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Darek  •  2012-08-16
Jestem u nich ubezpieczony cztery lata. Żadnej wpadki z moim udziałem nie zaliczyli. Pamiętam, że jak miałem stłuczkę, przeciągnęła się wypłata odszkodowania owszem, ale część winy leżała po drugiej stronie, która dość długo zwlekała z przesłaniem... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Paweł M.  •  2012-08-08
Przestrzegam wszystkich przed tą ubezpieczalnią, posiadam firmę transportową i miałem doczynienia z różnymi ubezpieczaniami, ale ta jest najgorsza!!! Na dzień dobry starają się udowodnić klientowi, że jest malutki i nic nie może, jak klient się ni... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ SARA  •  2012-08-02
TRAGEDIA!!!!!! LUDZIE STRZEŻCIE SIĘ TEJ UBEZPIECZALNI .FIRMA WYPŁACA ŚMIESZNE ODSZKODOWANIA.ZA STŁUCZKĘ PRZEZ KLIENTA HDI DOSTAŁAM 1000zł GDZIE W KAŻDEJ INNEJ DAJĄ ZA TE SAME SZKODY 3000zł.JESZCZE DO TEGO PROBLEMY STWARZAJĄ... NIGDY WIĘCEJ NIE C... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Mateo  •  2012-07-30
Ubezpieczyłem u nich auto już jakiś czas temu. Miałem z raz kolizję z innym autem, gdzie trochę mnie poharatało, wtedy bez problemu wypłacili mi odszkodowanie. Wystarczy się w czytać w umowę, w jakich wypadkach wypłacają, a w których nie, pieniądze, i nie trzeba będzie bić takiej piany. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~   •  2011-11-21
Po prostu tragedia! Miałem kolizje nie z mojej winy. winowajca to klient hdi. sprawa miała zostać rozwiązana bez gotówkowo. nie dość że o rzeczoznawce musiałem walczyć sam, po czekaniu na niego ok 13 dni sam tam pojechałem, to dostałem protokół na... zobacz całą opinię »