HDI Asekuracja

Al. Jerozolimskie 133A
02 - 304 Warszawa

(28 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o HDI Asekuracja

użytkownik
~ Kanak  •  2019-11-03
Dlaczego nie odajecie moich pieniędzy od dwuch miesięcy od wyrejestrowania samochodu najgorsza firma jaka jest A ludzie pracujący tam to [Moderacja] . Nigdy nic tam nie ubezpiecze. Ludzie uważajcie na HDi
użytkownik
~ Zloty  •  2019-05-25
Co najważniejsze pieniądze wpłynęły na konto, bez zaniżania, bez szukania dziury w całym. Jedynym mankamentem jest sprawa wypożyczalni samochodów. Strasznie trudno było się z nimi skontaktować. Dzwonili raz w ciągu dnia, jak nie odebrałeś, przez d... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ PASSAT  •  2019-02-11
BYŁEM 10 LAT W HDI I PO STŁUCZCE Z WINY SPRAWCY Z HESTII NIC HDI MI NIE POMOGŁO!!!!!!!!!!!!!!!
użytkownik
~ XXX  •  2018-11-20
[Moderacja] i tyle nie polecam hdi warta bo nie dostaniesz odszkodowania albo rzucą ci ochłapy. Dziady
użytkownik
~ Przemek  •  2018-07-25
HDI to nie porozumienie. Mam szkodę z OC sprawy i zamiast wymienić elementy na nowe, chcą mi szpachlować połowę samochodu. Auto nie trzyma toru jazdy i przy wyższych prędkościach rzuca tyłem, ale dla nich auto jest w pełni sprawne (mają w [Modera... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ manola  •  2017-02-21
Pseudo ubezpieczyciel, miałam małą kolizję, a właściwie ciężko powiedzieć co to było, Pan wjechał we mnie samochodem dostawczym na parkingu. Na moje nieszczęście był ubezpieczony w HDI. Kolizja miała miejsce 2 miesiące temu. Na pana rzeczoznawcę c... zobacz całą opinię »